Hartelijk gefeliciteerd,

Je hebt deze veiling gewonnen!

Direct betalen

of Bekijk de nieuwe veiling!
Helaas,

Je hebt deze veiling niet gewonnen.
Probeer het direct nog eens!

Bekijk de nieuwe veiling!

 Home Online reserveren Klantenservice Account aanmaken Inloggen
Hier vind je jouw account!

4 dagen natuur en cultuur in ThŁringen
Gaststaette Zur grunen Eiche - Thangelstedt

Gaststaette Zur grunen Eiche - Thangelstedt-thangelstedt-1
HUIDIG BOD

Omschrijving

Verblijf 4 dagen in een gezellig gasthaus in Oost-Duitsland en ga op ontdekkingstocht door de schitterende natuur. Gaststaette Zur grünen Eiche is landelijk gelegen in een prachtig landschap. Natuurliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen: wandelen, fietsen en vissen behoren tot de vele mogelijkheden in de mooie omgeving.

Veiling Informatie

Wat wordt er geveild?

Een 4-daags arrangement voor twee personen:

  • Ontvangst met een welkomstcocktail
  • 3 x een overnachting
  • 3 x een ontbijtbuffet

Voorwaarden

  • Reserveren op basis van beschikbaarheid
  • Geldig tot 1 jaar na aankoopdatum
  • Maximaal 4 maanden voor aankomstdatum boekbaar
  • Uitsluitend telefonisch of per e-mail reserveren (0049-3645941603, gaststaette-dambach@gmx.de)
  • Toeristenbelasting en/of verblijfskosten inbegrepen

Exclusief

Verplicht

  • € 9,- veilingkosten Hotelkamerveiling.nl

Hotel Informatie

Adres DorfstraŖe 62 99444 thangelstedt ThŁringen Duitsland

Landelijk gelegen ten zuiden van Weimar in de gemeente Blankenhain, vindt u Gaststaette Zur grünen Eiche. U bent van harte welkom in dit gemoedelijke Gasthaus in de plaats Thangelstedt.

Dit Gasthaus is zeer geschikt voor families die van rust en en een prachtige omgeving houden. Laat u culinair verwennen door de echte Thueringer keuken met specialiteiten uit de streek. Dineren is mogelijk in een rookvrije eetzaal, in het café is roken wel toegestaan.

Faciliteiten

Bar, Restaurant

Aanvullende Informatie

Inchecken vanaf 16.00 uur

Omgeving

Thangelstedt ligt circa 450 km vanaf de Duitse grens. Wandelaars en fietsers kunnen in de regio genieten van prachtige routes door de mooie natuur. De Europese wandelroute leidt zelfs door Eichicht en Thangelstedt, waar het Gasthaus is gelegen. Bovendien kunt u in Thüringen ’s winters volop skiën en langlaufen.

Maar ook voor cultuurliefhebbers valt er in de omgeving genoeg te beleven: in een straal van 30 km liggen de cultuurstad Weimar en het middeleeuwse Erfurt. In beide steden vindt u tal van historische monumenten en musea.

Kaart

Routeplanner

Vul uw vertreklocatie in voor een gedetailleerde route omschrijving.