De Waltakke

Kampeerplaats (2, 5 of 7 nachten) voor 2 in de Achterhoek

9.6
Perfect • 86 beoordelingen
De Waltakke
Lochem (267km)
Verkocht: 47
€52,40
€37

Voor 2 personen: 2, 5 of 7 nachten kamperen op de prachtige camping van De Waltakke in de Achterhoek, inclusief elektra gas en water en een kopje koffie of thee bij aankomst

Kampeerplaats (2 nachten) voor 2 personen

29% korting

Verkocht: 25

€52,40
€37

Kampeerplaats (5 nachten) voor 2 personen

30% korting

Verkocht: 10

€124,40
€87

Kampeerplaats (7 nachten) voor 2 personen

31% korting

Verkocht: 12

€172,40
€119

voucher

  • Kampeerplaats (2 nachten) voor 2 personen €37
  • Kampeerplaats (5 nachten) voor 2 personen €87
  • Kampeerplaats (7 nachten) voor 2 personen €119
  • Voor 2 personen: kampeerplaats voor 2, 5 of maar liefst 7 nachten
  • Inclusief een lekker kopje koffie of thee bij aankomst
  • De kampeerplekken zijn geschikt voor een tent, camper of caravan en gas, water en elektra zijn inbegrepen
  • Rustige en groene camping in de Achterhoek, met prachtig uitzicht over de weilanden
  • Op de camping vind je een voetbalveld, diverse speeltoestellen en een zwemvijver: ideaal voor een vakantie met de kinderen!
  • Maak een schitterende wandeling door de omgeving of ga een dagje naar Zutphen of Deventer
  • Gratis wifi aanwezig op de plekken
  • Gratis parkeergelegenheid

  • Aankomst vanaf 10.00 uur, vertrek tot 10.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,35 p.p.p.n. en milieuheffing van €0,50 p.p.p.n

De Waltakke
Bolksbeekweg 7, 7241 PH Lochem
267 km van De kust
4km van treinstation

9.6
86 beoordelingen
Mevr. A. De Bie
Kleine fijne camping. Wel met een groeps accommodatie. Dat dus voor enige overlast kan zorgen. Super schoon toilet gebouw en erg fijne schone douches.
De Waltakke
Hoi Annelies, bedankt voor je leuke bericht! Groet Rubin
Dhr. H. Van Eijndhoven
Alles was prima voor elkaar bij camping De Waltakke, we hebben een paar mooie dagen gehad, gevolgd voor een paar dagen heel veel regen, maar daar kan de camping niets aan doen :) , terrein was overigens prima, wegrijden na zoveel nattigheid was geen probleem, dat hebben we wel eens anders meegemaakt. Kortom: De Waltakke is een aanrader!
De Waltakke
Hoi Henny, bedankt voor je leuke bericht! Groet Rubin
Mevr. D. Niekolaas
camping met prima voorzieningen. Schoon en ruim van opzet. Mooie camping plaatsen. Vriendelijke eigenaren.
De Waltakke
Hoi Dinie, bedankt voor je leuke bericht! Fijn te horen dat alles naar wens is geweest. Groet Rubin

De Waltakke is een gezellige recreatieboerderij vlak bij het mooie stadje Lochem in de Achterhoek. Eigenaren Erik en Fabiënne heten jou van harte welkom en helpen je graag met het organiseren van een activiteit of feest. Zo kun je hier indoor voetballen, lasergamen, handboogschieten en nog veel meer!

Daarnaast vind je bij De Waltakke ook diverse luxe groepsaccommodaties en een rustige camping met prachtig uitzicht over de weilanden. Ideaal voor een vakantie met het gezin, want de kinderen kunnen heerlijk spelen op het voetbalveld, de verschillende speeltoestellen of in de zwemvijver. De schitterende omgeving leent zich bovendien uitstekend voor heerlijke wandel- en fietstochten.

Ontdek De Waltakke nu zelf!

Hotels in de buurt van De Waltakke