De Knapenhoeve

Arrangementen
Beschikbaarheid
Informatie
Foto's
Locatie
Hotelinfo

1, 2, 3 of 4 nachten kamperen bij De Knapenhoeve

9.8
Perfect • 583 beoordelingen
De Knapenhoeve
Veulen (468km)
Verkocht: 49
€17,50
€11,95

Samenvatting

Kampeerplaats voor 1, 2, 3 of 4 nachten inclusief water en elektriciteit bij De Knapenhoeve nabij Venray en Venlo: gezellig kamperen met je partner of met het hele gezin

Arrangementen

Kampeerplaats (1 nacht)

32% korting

Verkocht: 4

€17,50
€11,95

Kampeerplaats (2 nachten)

40% korting

Verkocht: 11

€35
€20,95

Kampeerplaats (3 nachten)

45% korting

Verkocht: 23

€52,50
€28,95

Kampeerplaats (4 nachten)

44% korting

Verkocht: 11

€70
€38,95

Beschikbaarheid

1
voucher

Highlights

  • Multideal:
  • Kampeerplaats (1 nacht)
  • Kampeerplaats (2 nachten)
  • Kampeerplaats (3 nachten)
  • Kampeerplaats (4 nachten)
  • Zie hier de inhoud van de multideals
  • Kampeerplaats van 60 m² voor 1, 2, 3 of 4 nachten in een prachtige natuurrijke omgeving
  • 1 voucher is geldig voor 1 kampeerplek, kom gezellig kamperen met het hele gezin of samen met je partner!
  • Zeer geschikt voor camperaars en eventueel voor tenten en caravans
  • Inclusief water, elektriciteit en gratis wifi!
  • Er zijn tal van wandel- en fietstochten in de omgeving, maak bijvoorbeeld een wandeling door de Schadijkse bossen
  • Zie hier de lovende recensies
  • Of ga een dagje shoppen in Venray (5 minuten rijden) of Venlo (15 minuten rijden)
  • Ook geldig in het weekend!
  • Op het terrein is ook een gezellige horecagelegenheid aanwezig
  • Breng ook zeker een bezoekje aan de Kasteeltuinen Arcen, Toverland, ZooParc Overloon of Oorlogsmuseum Overloon
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Optioneel: huisdier voor €1 per huisdier per nacht

Grote kleine letters

  • Inchecken vanaf 14.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur
  • 1 voucher is geldig voor 1 kamperplek
  • Vragen over de deal? Bel: +31208087423 of WhatsApp met: +31208087423

Foto's

Locatie

De Knapenhoeve
Veulenseweg 68, 5814 AD Veulen
468 km van Le Havre
6km van treinstation

Meer info

Zin in een minivakantie met je partner? Of een gezellig weekendje weg met het hele gezin? Kom heerlijk kamperen bij De Knapenhoeve in Noord-Limburg, vlak bij Venray en Venlo. Jullie krijgen een mooie kampeerplek van 60 m² voor 1, 2, 3 of 4 nachten, inclusief water, elektriciteit en gratis wifi. De plek is zeer geschikt voor camperaars en eventueel tenten en caravans. 

De Knapenhoeve ligt in een prachtige omgeving bij de Schadijkse bossen. Maak een fiets- of wandeltocht door de omgeving, ga een middagje shoppen in Venray (5 minuten rijden) of Venlo (15 minuten rijden), of breng een bezoekje aan Toverland, ZooParc Overloon, Oorlogsmuseum Overloon of de Kasteentuinen Arcen. Er is genoeg te beleven voor jong en oud!

Kampeerplaats

  • Plek van 60 m²
  • Inclusief water en elektriciteit
  • Geschikt voor campers, tenten en caravans
  • Twee waterpunten aanwezig op het terrein
  • Sanitair (douche, wc, wastafel, invalidensanitair)
  • Gratis wifi
  • Gratis parkeren op het terrein
  • Horecagelegenheid (lunch, high tea, koffie met gebak, drankjes)

Beoordelingen

9.8
Perfect
583 beoordelingen
E.
Mevr. E. Brouwer
Super leuke deal en echt de moeite waard van koffie en gebak, leuke fietsroute tot een overheerlijke lunch!
De Knapenhoeve
We vinden het fijn te horen dat het naar u wens was. Bedankt voor u reactie
F.
Dhr. F. Alsters
pluspunten: vriendelijk personeel We konden extra's vragen zoals beleg etc. Geen strakke eindtijd: We konden om 16 uur nog aanschuiven voor koffie met gebak. minpunt: de foto's in de advertentie kwamen totaal niet overeen met hetgeen er geserveerd werd! We waren dus iets teleurgesteld.
De Knapenhoeve
Bedankt voor u reactie.We horen vaker dat de foto’s niet overeen komen met wat we aanbieden .. dit komt door de service van Social deal om door hun zelf foto’s te gebruiken in de advertentie die ze voor ons weg zetten.
T.
Mevr. T. Van Heijster
zoals altijd lekker goed verzorgd en vriendelijk personeel.
De Knapenhoeve
We staan keer na keer weer graag klaar voor onze gasten met onze versbereiden gerechten. Graag tot de volgende keer!

Hotelinformatie

Nico en Yvonne Knapen wonen samen met hun kinderen al een aantal jaren op De Knapenhoeve in Veulen. Voorheen was het een rundveehouderij, maar in 2019 is de jongveestal omgebouwd tot een gezellige horecagelegenheid. In de omgeving van Veulen zijn diverse prachtige wandel- en fietsroutes, waarvan de meeste routes ook langs De Knapenhoeve komen. Onder het genot van een kopje koffie kom jij hier weer helemaal tot rust.

Wil je langer genieten van de natuur rondom De Knapenhoeve? Zet je tentje, caravan of camper dan neer op een van de mooie kampeerplaatsen en beleef een heerlijke tijd. Daarnaast kun je bij De Knapenhoeve terecht voor vergaderingen, feestjes, (zakelijke) lunches, unieke wandel- en fietsarrangementen en meer. 

Wees welkom bij De Knapenhoeve!

De camping van De Knapenhoeve is 7 dagen per week geopend. Aankomst is mogelijk op donderdag t/m zondag. Bekijk hier de actuele openingstijden van de horecagelegenheid.

Hotels in de buurt van De Knapenhoeve