De Knapenhoeve

1, 2, 3 of 4 nachten kamperen bij de Knapenhoeve

9.8
Perfect • 532 beoordelingen
De Knapenhoeve
Veulen (211km)
Verkocht: 55
€19,95
€11,95

Kampeerplaats voor 1, 2, 3 of 4 nachten inclusief water en elektriciteit bij De Knapenhoeve nabij Venray en Venlo: gezellig kamperen met je partner of met het hele gezin

Kampeerplaats (1 nacht)

40% korting

Verkocht: 10

€19,95
€11,95

Kampeerplaats (2 nachten)

48% korting

Verkocht: 23

€39,95
€20,95

Kampeerplaats (3 nachten)

52% korting

Verkocht: 10

€59,95
€28,95

Kampeerplaats (4 nachten)

51% korting

Verkocht: 12

€79,95
€38,95

voucher

  • Kampeerplaats (1 nacht)
  • Kampeerplaats (2 nachten)
  • Kampeerplaats (3 nachten)
  • Kampeerplaats (4 nachten)
  • Kampeerplaats van 60 m² voor 1, 2, 3 of 4 nachten in een prachtige natuurrijke omgeving
  • 1 voucher is geldig voor 1 kampeerplek, kom gezellig kamperen met het hele gezin of samen met je partner!
  • Zeer geschikt voor camperaars en eventueel voor tenten en caravans
  • Inclusief water, elektriciteit en gratis wifi!
  • Er zijn tal van wandel- en fietstochten in de omgeving, maak bijvoorbeeld een wandeling door de Schadijkse bossen
  • Of ga een dagje shoppen in Venray (5 minuten rijden) of Venlo (15 minuten rijden)
  • Op het terrein is ook een gezellige horecagelegenheid aanwezig
  • Breng ook zeker een bezoekje aan de Kasteeltuinen Arcen, Toverland, ZooParc Overloon of Oorlogsmuseum Overloon
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Optioneel:
  • extra persoon voor €4 p.p.p.n, vermeld dit bij je reservering
  • huisdier voor €1 per huisdier per nacht

  • Geldig vanaf 27 apr 2024 t/m 31 aug 2024
  • Inchecken vanaf 14.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting (€1,50 p.p.p.n.)
  • Een voucher is geldig voor maximaal 2 personen, vanaf 3 personen geldt een toeslag van €4 p.p.p.n

De Knapenhoeve
Veulenseweg 68, 5814 AD Veulen
211 km van De kust
6km van treinstation

Zin in een minivakantie met je partner? Of een gezellig weekendje weg met het hele gezin? Kom heerlijk kamperen bij De Knapenhoeve in Noord-Limburg, vlak bij Venray en Venlo. Jullie krijgen een mooie kampeerplek van 60 m² voor 1, 2, 3 of 4 nachten, inclusief water, elektriciteit en gratis wifi. De plek is zeer geschikt voor camperaars en eventueel tenten en caravans.

De Knapenhoeve ligt in een prachtige omgeving bij de Schadijkse bossen. Maak een fiets- of wandeltocht door de omgeving, ga een middagje shoppen in Venray (5 minuten rijden) of Venlo (15 minuten rijden), of breng een bezoekje aan Toverland, ZooParc Overloon, Oorlogsmuseum Overloon of de Kasteentuinen Arcen. Er is genoeg te beleven voor jong en oud!

Kampeerplaats

  • Plek van 60 m²
  • Inclusief water en elektriciteit
  • Geschikt voor campers, tenten en caravans
  • Twee waterpunten aanwezig op het terrein
  • Sanitair (douche, wc, wastafel, invalidensanitair)
  • Gratis parkeren op het terrein
  • Horecagelegenheid (lunch, high tea, koffie met gebak, drankjes)

9.8
532 beoordelingen
T.
Mevr. T. Smeets
Supervriendelijk, heerlijke vlaai en cappuccino en de shared lunch was zeker voor herhaling vatbaar. Een echte aanrader!
De Knapenhoeve
dank je wel! heel leuk om te horen!
Mevr. E. Den Hollander
Wat ik zeer op prijs stelde was dat wanneer iets niet voldoende zou zijn , je er om mocht vragen. Voor ons was alles perfect! We hebben genoten.
De Knapenhoeve
wat fijn om te horen! wij willen natuurlijk dat iedereen met een volle maag naar huis gaat! maar het is ook jammer om te veel te serveren en het eten weg te gooien. dus wij horen het inderdaad graag als er iemand nog iets extra's lust!
G.
Mevr. G. Bizzotto
Ongedwongen sfeer en een top lunch!
De Knapenhoeve
dank je wel! leuk dat jullie er waren!

Nico en Yvonne Knapen wonen samen met hun kinderen al een aantal jaren op De Knapenhoeve in Veulen. Voorheen was het een rundveehouderij, maar in 2019 is de jongveestal omgebouwd tot een gezellige horecagelegenheid. In de omgeving van Veulen zijn diverse prachtige wandel- en fietsroutes, waarvan de meeste routes ook langs De Knapenhoeve komen. Onder het genot van een kopje koffie kom jij hier weer helemaal tot rust.

Wil je langer genieten van de natuur rondom De Knapenhoeve? Zet je tentje, caravan of camper dan neer op een van de mooie kampeerplaatsen en beleef een heerlijke tijd. Daarnaast kun je bij De Knapenhoeve terecht voor vergaderingen, feestjes, (zakelijke) lunches, unieke wandel- en fietsarrangementen en meer.

Wees welkom bij De Knapenhoeve!

De camping van De Knapenhoeve is 7 dagen per week geopend, bekijk hier de actuele openingstijden van de horecagelegenheid

Hotels in de buurt van De Knapenhoeve