Charmehotel Royal Astrid Aalst

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out in Aalst

8.8
Uitstekend • 2 beoordelingen
Aalst (83km)
Verkocht: 18
€185
€135

Voor 2 personen: heerlijke overnachting inclusief ontbijt en late check-out bij Royal Astrid, gelegen aan de boulevard in het bruisende Aalst

  • Heerlijke overnachting voor 2 in het hart van Aalst
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Inclusief ontbijt en late check-out
  • Jullie verblijven in een comfortabele tweepersoonskamer met kingsize bed, flatscreen-tv, gratis wifi, badkamer met regendouche en nog veel meer
  • Rust lekker uit en ga vervolgens shoppen in Aalst, of bezoek Brussel of Gent
  • Prachtig hotel aan een van de oudste en mooiste boulevards van Aalst

  • Inchecken vanaf 16.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur

Keizersplein 27, 9300 Aalst
83 km van De kust

Wil je er echt even tussenuit? Neem je partner of beste vriend(in) dan mee naar Aalst voor een heerlijke overnachting bij Royal Astrid! Jullie verblijven in een comfortabele tweepersoonskamer die van alle gemakken is voorzien. Zo hebben jullie een kingsize bed, badkamer met regendouche, flatscreen-tv, gratis wifi en nog veel meer.

In Aalst is meer dan genoeg te beleven. Bezoek musea, stap op de fiets of plof neer op een zonnig terrasje. Ook ben je binnen een half uur in Gent of Brussel. Voordat jullie op pad gaan, genieten jullie eerst van een heerlijk ontbijt. Jullie kunnen rustig aan doen, want uitchecken hoeft pas om 12 uur. De ideale minivakantie beleef je hier!

Deluxe kamer

  • Kingsize bed
  • Badkamer met regendouche, haardroger, kamerjas en slippers
  • Minibar
  • Waterkoker
  • Kluis

8.8
2 beoordelingen
Mevr. S. Soumaré
Mooi en charmant hotel Alles netjes en goeie ontvangst
Goeiendag beste Sophie,

Hartelijk dank voor je lieve woordjes. Ondertussen loopt de samenwerking met Social Deal vloeiend en perfect - inderdaad in de eerste dagen was er een \'digitaal\' probleempje welke onze boekingen in de war stuurde - we hebben ons best gedaan om jullie toch te huisvesten en zijn dankbaar dat jullie je soepel hebben opgesteld. Volgende keer dat je komt slapen of eten trakteren we je op een flesje \'bubbeltjes\'.
Nog een fijne avond,
De Managers.

Royal Astrid is een prachtig, luxueus 3-sterrenhotel in het hart van Aalst. Je vindt het hotel aan een van de oudste en mooiste boulevards van Aalst, in een volledig gerenoveerde herenwoning. De authentieke kenmerken zijn nog altijd zichtbaar. Het hotel beschikt over 13 comfortabele kamers. De luxe kamers hebben een Kingsize Bed, badkamer met regendouche, televisie en nog veel meer. Maar vooral lekker eten in het romantische hotel-restaurant De Muze.

In de omgeving is genoeg te beleven. Aalst bruist van de bezienswaardigheden, maar ook Gent en Brussel liggen om de hoek. De perfecte minivakantie beleef je hier!

Tot snel bij Royal Astrid!

Hotels in de buurt van Charmehotel Royal Astrid Aalst