Camping de Tolbrug

Weekend of midweek in een tiny house (4 tot 6 pers.)

9.2
Perfect • 23 beoordelingen
Camping de Tolbrug
Bergharen (202km)
Verkocht: 5
€448
€249

Voor 4 tot 6 personen: weekend, lang weekend of midweek weg in een tiny house bij Camping de Tolbrug

Weekend in tiny house Hernen (vr t/m zo)

44% korting

€448
€249

Weekend in tiny house Bergharen (vr t/m zo)

45% korting

Verkocht: 3

€508
€279

Weekend in tiny house Horssen (vr t/m zo)

45% korting

Verkocht: 2

€508
€279

Lang weekend in tiny house Hernen (vr t/m ma)

46% korting

€647
€349

Midweek in tiny house Hernen (ma t/m vr)

53% korting

€846
€399

Lang weekend in tiny house Horssen (vr t/m ma)

46% korting

€737
€399

Lang weekend in tiny house Bergharen (vr t/m ma)

46% korting

€737
€399

Midweek in tiny house Bergharen (ma t/m vr)

46% korting

€916
€499

Midweek in tiny house Horssen (ma t/m vr)

46% korting

€916
€499

  • Weekend in tiny house vanaf €249
  • Lang weekend in tiny house vanaf €349
  • Midweek in tiny house vanaf €399
  • Voor 4 tot 6 personen: weekend, lang weekend of midweek weg in een tiny house
  • De accommodatie is voorzien van veranda, knus zitmeubilair, apart terras met hangmat en nog veel meer
  • Gelegen in de prachtige omgeving van het Land van Maas en Waal
  • Ontdek de omgeving te voet, te fiets of huur een e-chopper
  • Op de camping zijn talloze buitenactiviteiten en eetgelegenheden
  • Geniet bijvoorbeeld in het restaurant, haal een frietje in de snackbar of borrel bij een terras aan het water
  • Beleef de ideale minivakantie!
  • Gratis parkeren tegenover het huisje
  • Inclusief schoonmaakkosten
  • bedlinnen voor €8 p.p. (ter plekke te voldoen)
  • huisdier (max. 2) voor €2,50 p.h.p.n. (ter plekke te voldoen)

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 10.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting voor personen vanaf 13 jaar: €2 p.p.p.n.
  • Geldig:
  • weekend: geldig van vrijdag t/m zondag
  • lang weekend: geldig van vrijdag t/m maandag
  • midweek: geldig van maandag t/m vrijdag

Camping de Tolbrug
Stompendijk 9, 6617 KH Bergharen
202 km van De kust
5km van treinstation

Heb je altijd al eens uniek willen overnachten of ben je op zoek naar een mooie plek om helemaal tot rust te komen? Zoek niet verder: Camping de Tolbrug heeft het! Geniet samen met je familie of vrienden van een heerlijke minivakantie in één van de prachtige tiny houses. Klein, fijn en luxe!

De accommodaties liggen centraal in het Land van Maas en Waal, omringd door natuur. Ontdek de prachtige omgeving te voet of per fiets, of huur een e-chopper. Ook op de camping is genoeg te beleven: geniet van heerlijke gerechten in het Amerikaanse restaurant, borrel de hele middag op één van de terrasjes of huur een kano. De mogelijkheden zijn eindeloos. Fijne vakantie!

Tiny house Hernen (max. 4 personen)

  • Veranda
  • Knus zitmeubilair
  • Slaapbank + tweepersoonsbed
  • Apart terras met hangmat
  • Keuken met inductiekookplaat en koel-vriescombinatie
  • Badkamer met toilet, douchecabine en handdoekenverwarming
  • Airco
  • Vloerverwarming
  • TV

Tiny house Bergharen (max. 6 personen)

  • Veranda
  • Knus zitmeubilair
  • 2 aparte slaapcompartimenten
  • Apart terras met hangmat
  • Airco
  • Vloerverwarming
  • TV

Tiny house Horssen (max. 6 personen)

  • Veranda
  • Knus zitmeubilair
  • Apart terras met hangmat
  • Airco
  • Vloerverwarming
  • TV

9.2
23 beoordelingen
Mevr. M. Raaijmakers
Ik vind de joviale ietwat ruigere sfeer op de camping gezellig. Het Tiny huisje voor 4 personen was leuk en verrassend..zo creatief de ruimte benut!
Mevr. S. Keuben
Heerlijk weekend gehad. Leuke en knusse tiny house met terrasje en hangmat. Mogelijkheid tot kanoën en lekker eten bij de snackbar. Vriendelijk personeel!
Mevr. C. Koster
Wij hebben een top vakantie gehad het tinyhouse. Alles netjes, modern en wat voor ons het belangrijkste was ook schoon. We gaan zeker nog een keer terug!

In het hart van Maas en Waal ligt Camping de Tolbrug, een prachtige camping waar voor iedereen genoeg te beleven valt. Of je nou van luxe houdt of liever back to basic gaat, het kan hier allemaal! Je kunt er verblijven in compleet ingerichte safaritenten of tiny houses. Kamperen met je eigen tent, camper of caravan is uiteraard ook mogelijk.

Op het grote terrein is meer dan genoeg te doen. Zo worden er regelmatig activiteiten als bubblevoetbal of boogschieten georganiseerd en Zwemplas de Groene Heuvels ligt op een steenworp afstand. Ook kun je e-choppers en e-fatbikes huren om de prachtige omgeving tourend te verkennen. Plof vervolgens neer in Hill's Diner voor een verrukkelijk Amerikaans diner. En heb je zin in een verfrissend drankje of heerlijke ijscoupe? Dan zijn er verschillende terrassen aanwezig waar je urenlang kunt borrelen. Alle ingrediënten voor een perfecte minivakantie zijn aanwezig.

Beleef het zelf bij Camping de Tolbrug!

Hotels in de buurt van Camping de Tolbrug