Home Online reserveren Klantenservice Account aanmaken Inloggen
Hier vind je jouw account!

Bekijk Beoordeling

Beoordeling voor Golden Tulip Hotel Epe
Aantal Commentaren 64
Beoordeling 70.31%
Bekijk Mijn Veilingen
Recente Beoordeling

Laatste Maand 2 0 0 0 0
Laatste Zes Maanden 2 0 0 0 0
Laatste Twaalf Maanden 3 0 1 0 0
Beoordeling als Hotel 22 23 14 4 1

Alle Beoordelingen
| Datum: 24 Mar 14, 23:41:50 | Van: antverpia | Veiling ID: 9809064 - Golden Tulip Hotel Epe
prima alles was ok
| Datum: 24 Mar 14, 23:41:20 | Van: antverpia | Veiling ID: 9808967 - Golden Tulip Hotel Epe
prima tijd gehad
| Datum: 25 Apr 13, 12:36:21 | Van: raymond1954 | Veiling ID: 9495298 - Golden Tulip Hotel Epe
cadeau gedaan aan vrienden, die hebben genoten
| Datum: 21 Apr 13, 14:15:34 | Van: kseevens | Veiling ID: 9807168 - Golden Tulip Hotel Epe
Mooie omgeving prima hotel en goed ontbijt
| Datum: 28 Oct 12, 15:54:47 | Van: anyta54 | Veiling ID: 9802590 - Golden Tulip Hotel Epe
Goed hotel lekker ontbijt en lekker zwembad met kleindochter geweest.Voor herhaling .
| Datum: 05 Aug 12, 22:09:58 | Van: john1105 | Veiling ID: 11198210 - Golden Tulip Hotel Epe
Schitterend hotel van alle gemakken voorzien en die ook aan de rookverslaafde denkt en de mogelijkheid bied om een kamer met terras te boeken. Verder geen enkle minpuntje te `verzinnnen` Kortom een zeer goed hotel.
| Datum: 28 May 12, 12:46:57 | Van: hondenkop53 | Veiling ID: 9800696 - Golden Tulip Hotel Epe
Mooie ligging, wel ietwat dedateerde kamers. Eten was niet bijzonder. Door de omgeving zeker een hotel om nog eens naar toe te gaan maar dan wel de fiets meenenemen!
| Datum: 27 May 12, 19:49:21 | Van: rgroenendaal | Veiling ID: 9801692 - Golden Tulip Hotel Epe
prima hotel nette kamer prima ontbijt
| Datum: 20 May 12, 21:45:35 | Van: Mouche | Veiling ID: 9800331 - Golden Tulip Hotel Epe
Helaas geen gebruik van kunnen maken van de voucher omdat ik pech had met de auto. Kan het dus niet beoordelen
| Datum: 09 Apr 12, 21:40:18 | Van: henkwil | Veiling ID: 9406618 - Golden Tulip Hotel Epe
De upgrade was het geld dubbel en dwars waard. De kamer was geweldig, het was heerlijk uitrusten in de comfortabele stoelen. De kamer was zeer schoon en netjes. Wij hebben niet gegeten in het hotel maar onze eerste indruk van het restaurant was prima.
| Datum: 09 Apr 12, 21:34:55 | Van: siemdeman | Veiling ID: 9798202 - Golden Tulip Hotel Epe
Erg afgelegen, wel rustig. Deluxe kamer genomen, vond deze echt niet zo luxe.
| Datum: 08 Apr 12, 12:44:04 | Van: yvon65196 | Veiling ID: 9705841 - Golden Tulip Hotel Epe
In ťťn woord fantastisch, wij zijn 31 maart er geweest en het is een prachtig hotel met een mooie ligging in de bossen een mooie lobby met een vriendelijk ontvangst. Een heerlijk warm zwembad en een fantastisch ontbijt gehad. Kamer hartstikke netjes en wat wij inderdaad wel gelezen hadden dat de badkamer klein was maar wat een drukte daar ben je toch alleen maar om te douchen en om naar toilet te gaan. Top hotel met vriendelijk personeel.
| Datum: 01 Apr 12, 15:07:26 | Van: Shanti | Veiling ID: 9647631 - Golden Tulip Hotel Epe
Prettig hotel in een prachtige omgeving. Vriendelijke ontvangst. Goed ontbijt.
| Datum: 31 Mar 12, 00:46:12 | Van: Betuwsflipje | Veiling ID: 9784915 - Golden Tulip Hotel Epe
Deze bon gegeven aan familie. Waren superblij en enthousiast!
| Datum: 28 Mar 12, 21:12:26 | Van: 1a2r3d4a | Veiling ID: 9795411 - Golden Tulip Hotel Epe
Wat hebben we weer genoten van een hotel via hotelveiling! Zo ook dit keer weer in Epe---golden tulip-.Goede kamer,prima ontbijt,beleefd en gastvrij personeel. Bijzonder mooie fietsomgeving.goede fietspaden en een schitterende natuur! s"Avonds heerlijk en goedkoop en gezellig gegeten bij eetcafť de Slimmerick in Epe.Echt een aanrader!!
| Datum: 26 Mar 12, 11:23:30 | Van: hvanden | Veiling ID: 9811552 - Golden Tulip Hotel Epe
Prima gastvrij hotel, (ondanks de upgrade wel een kleine badkamer) Schone en goed ingerichte kamer met gratis wifi. Uitstekend ontbijt en mooie fietsroutes vanaf het hotel. Een aanrader!! Hans
| Datum: 25 Mar 12, 10:47:27 | Van: LK18H | Veiling ID: 9795768 - Golden Tulip Hotel Epe
Geweldig hotel, prachtig gelegen in de bossen van Epe. bediening is goed, hotelkamer is minder wij hebben bij betaald voor een luxe kamer, we kregen een grote kamer met een grote badkamer en apart wc prima, helaas had deze kamer maar een kleine raam, dus eigelijk een donkere kamer.
| Datum: 22 Mar 12, 21:08:50 | Van: jvanunen66 | Veiling ID: 9800201 - Golden Tulip Hotel Epe
Goed Hotel mooie omgeving
| Datum: 21 Mar 12, 20:31:30 | Van: Hintham | Veiling ID: 9442847 - Golden Tulip Hotel Epe
Een goed hotel in een super mooie omgeving, Mooie ruime kamer met bad en aparte wc. Een goed ontbijt dat steeds werd aan gevuld. Vriendelijk personeel. Alleen jammer dat op de dag dat wij er waren net de huurfietsen werden bezorgt en we een half uurtje moesten wachten op de fiets. Maar toch nog een mooie route gefietst.
| Datum: 19 Mar 12, 10:31:35 | Van: vand2324 | Veiling ID: 9798374 - Golden Tulip Hotel Epe
Goed hotel midden in de bossen. Vriendelijk personeel.We betaalden 15 euro voor een upgrade en kregen een zeer ruime hoekkamer met twee grote relaxfauteuils.. Ontbijt redelijk, niet overmatig. Groot zwembad, kegelbaan met bar, leestafel in de lounge, ruime terassen waar het zomers goed toeven is. In de omgeving kun je uitstekend wandelen. Naast het hotel is een klein recratiemeertje met zandheuvel. Speelplaats voor kinderen Ook is er een herkenkampje met oa ook een aantal kippenhuisjes. Erg leuk voor de kleiner kinderen. In de omgeveing vind je het zeer pittoreske Elburg en het kleinschalige dieren park DE WISSEL.
1234