Beleefboerderij Heierhof

Overnachting voor 2 op een kampeerplaats + water + stroom + douche

8.9
Uitstekend • 213 beoordelingen
Beleefboerderij Heierhof
Riethoven (172km)
Verkocht: 89
€24,50
€17

Voor 2 personen: overnachting op een kampeerplaats inclusief water, stroom en gebruik van de douche bij Beleefboerderij Heierhof

voucher

  • Kom tot rust met een overnachting bij Beleefboerderij Heierhof
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Gezellige boerderijcamping met ruime plaatsen
  • Jouw kampeerplaats is inclusief stroom, water en gebruik van de douche
  • Ontsnap een moment aan het drukke leven en ervaar de ontspanning van het platteland
  • Tijd voor een gezellig potje jeu-de-boules op de speciale baan
  • Of trek eropuit met de fiets of ga een stukje wandelen
  • Met fietsenstalling en oplaadpunten voor e-bikes
  • Beleef een heerlijke mini-vakantie
  • Leuk voor een rustig uitje met jouw partner of het hele gezin
  • Ook geldig in het weekend

Beleefboerderij Heierhof
Heiereind 11, 5561 BB Riethoven
172 km van De kust
11km van treinstation

Er even tussenuit in een heerlijke oase van rust? Kom langs bij Beleefboerderij Heierhof en verblijf een nacht op een ruime kampeerplaats van zo'n 150 m². Natuurlijk is kamperen al leuk en bij deze boerderijcamping geniet je nog eens extra. Jouw overnachting is namelijk inclusief water, stroom én gebruik van de douche. Tijd voor een gezellige mini-vakantie met jouw geliefde, beste vriend(in) of het hele gezin!

Je vindt deze mini-camping midden in de Brabantse Kempen, in het buitengebied van Riethoven en vlakbij de Belgische grens. Geniet van het prachtige uitzicht op weilanden, akkers en dennenbossen. Je bent zo in midden in de natuur, want via een speciaal pad loop je direct de bossen in. Dit is de perfecte uitvalsbasis om de natuur van Noord-Brabant te gaan verkennen: fietsen kunnen in de overdekte stalling met oplaadpunten voor jouw e-bike. Ontdek het groen met een wandel- of fietstocht door het beeldende landschap. Daarnaast ben je met de auto zo in Eindhoven, mocht je het stadse leven toch wat missen. Alvast veel plezier!

Kampeerplaats

  • 150 m²
  • Water
  • Elektra (6A per aansluiting)
  • Douche
  • Uitstekende WiFi-verbinding
  • Rioolwaterafvoer

8.9
213 beoordelingen
Mevr. M. Caspers
Veel plezier gehad!
Dhr. R. Bergmann
Fijne deal. Iedereen kreeg een eigen alpaca en eigenlijk wandelen zij met jou :). Er is wel geen horeca,maar id buurt zijn veel leuke plekjes. Fijne deal
Dhr. S. Rutgrink
super leuk om eens mee te maken

Heierhof is een mooie minicamping en een beleefboerderij in de Brabantse Kempen. Hier ben je aan het juiste adres voor allerlei unieke en gezellige activiteiten en uitjes. Perfect voor een onvergetelijke excursie, familiedag, bedrijfsuitje, teambuilding, reünie, vrijgezellenfeest, schoolreisje of kinderfeest!

Maak bijvoorbeeld een leuke alpaca- of ezelwandeling, waarbij je zelf met de dieren op pad gaat. Ideaal om even lekker afstand te nemen van het drukke leven van alledag en tot rust te komen. Of kies voor een struisvogelexcursie en kom alles te weten over deze merkwaardige en aardige beesten. Leer boogschieten of speel een potje boerengolf tussen de alpaca's. Bij Heierhof kan het allemaal!

Ontdek het zelf bij Beleefboerderij Heierhof!

Hotels in de buurt van Beleefboerderij Heierhof