Abdij Hotel Rolduc

1.063 beoordelingen
Mevr. J. Wijsman
Geweldig de sfeer
Mevr. B. Driessen
Prachtige locatie in een mooie omgeving. Ontbijt en kamers waren prima alleen een gedateerde badkamer maar die was wel schoon.
Mevr. S. Zähl

Abdij Hotel Rolduc
Heyendallaan 82, 6464 EP, Kerkrade

Zin om er even tussenuit te gaan? Kom proeven van de Limburgse gastvrijheid in een historische omgeving bij Abdij Hotel Rolduc in Kerkrade. Door de gehele abdij ontdek je de 900 jaar oude rijke geschiedenis. Het gastvrije personeel zorgt ervoor dat jouw verblijf op deze unieke locatie onvergetelijk wordt. Wist je trouwens dat Rolduc behoort tot de top 100 Unesco-monumenten in Nederland?

Het 3-sterrenhotel telt maar liefst 160 kamers, een brasserie en een conferentieoord, en zowel op als rond het domein valt er zoveel te ontdekken. Leer meer over het imposante verleden van Rolduc tijdens een historische rondleiding, groet de schilpadjes in de vijver, geniet van het prachtige uitzicht, wandel het gezellige centrum van Kerkrade in of ontdek de mooie groene omgeving. Abdij Hotel Rolduc en Zuid-Limburg bieden tal van mogelijkheden!

Voor een unieke beleving ben je welkom bij Abdij Hotel Rolduc!