Summio Vakantiepark Zeedijk

Midweek of weekend weg voor 4 tot 6 personen in Zeeland

Summio Vakantiepark Zeedijk
Herkingen (97km)
Verkocht: 23
€150
€150

Voor 4 tot 6 personen: verblijf een midweek of weekend in een bungalow van Summio Vakantiepark Zeedijk in Zeeland, midden in de natuur en dichtbij het Grevelingenmeer

Weekend in bungalow 4A voor 4 personen

Verkocht: 9

€150

Weekend in bungalow 6B voor 6 personen

Verkocht: 3

€199

Weekend in bungalow 4C voor 4 personen

Verkocht: 4

€162

Midweek in bungalow 4A voor 4 personen

Verkocht: 5

€199

Midweek in bungalow 4C voor 4 personen

€216

Midweek in bungalow 6B voor 6 personen

€199

  • Midweek in bungalow 4A voor 4 personen
  • Midweek in bungalow 4C voor 4 personen
  • Midweek in bungalow 6B voor 6 personen
  • Weekend in bungalow 4A voor 4 personen
  • Weekend in bungalow 4C voor 4 personen
  • Weekend in bungalow 6B voor 6 personen
  • Midweek of weekend weg voor 4 tot 6 personen in Zeeland
  • Je verblijft in een compleet uitgeruste bungalow
  • Inclusief keuken met kookgelegenheid, gezellige woonkamer en nog veel meer!
  • Dit vakantiepark ligt dichtbij het Grevelingenmeer, dus genoeg mogelijkheden voor watersportactiviteiten en lekker zwemmen
  • Ook is het de perfecte uitvalsbasis voor een prachtige wandeling door de Slikken van Flakkee en de Oude Dee, het bezoeken van leuke Zeeuwse dorpjes of een strandwandeling over het Noordzeestrand, slechts een half uur rijden vanaf het park
  • Geniet van een heerlijke vakantie met je favoriete gezelschap!

  • je kunt je reservering 1 keer aanpassen, tot 21 dagen voor aankomst
  • de algemene voorwaarden van Summio zijn van toepassing, bekijk deze hier
  • Inchecken tussen 16.00 en 19.00 uur, uitchecken voor 10.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,50 p.p.p.n. (te voldoen via betaallink
  • Exclusief bedlinnen (te voldoen via betaallink):
  • bungalow 4A: €29,50 per accommodatie
  • bungalow 4C: €29,50 per accommodatie
  • bungalow 6B: €44 per accommodatie
  • Exclusief eindschoonmaak (te voldoen via betaallink):
  • bungalow 4A: €100 per accommodatie
  • bungalow 4C: €111 per accommodatie
  • bungalow 6B: €106 per accommodatie
  • Enkel voor recreatieve verhuur

Summio Vakantiepark Zeedijk
Peuterdijk 50, 3249 AW Herkingen
97 km van De kust
28km van treinstation

Geniet van een midweek of weekend weg voor 4 tot 6 personen bij Summio Vakantiepark Zeedijk in Zeeland. Beleef een gezellige vakantie met je favoriete gezelschap in een goed uitgeruste bungalow, die van alle gemakken voorzien is.

Summio Vakantiepark Zeedijk ligt dichtbij het Grevelingenmeer, dus genoeg mogelijkheden voor watersportactiviteiten en lekker zwemmen. Daarnaast is dit vakantiepark in Zeeland de perfecte uitvalsbasis voor een prachtige wandeling door de Slikken van Flakkee en de Oude Dee, het bezoeken van leuke Zeeuwse dorpjes of een strandwandeling over het Noordzeestrand, slechts een half uur rijden vanaf het park. Geniet van een heerlijke tijd weg!

Bungalow 4A (4 personen)

  • 56 m²
  • Woonkamer met zithoek, eethoek, televisie en sfeerhaard
  • Volledig uitgeruste keuken met kookgelegenheid, koffiezetapparaat, vaatwasser, bestek en servies, koelkast en nog veel meer
  • Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed + slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden
  • Badkamer met douche en wastafel
  • Toilet
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Parkeerplaats
  • Terras
  • + meer

Bungalow 4C (4 personen)

  • 70 m²
  • 2 slaapkamers met elk 1 tweepersoonsbed
  • Toilet
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Parkeerplaats
  • Terras
  • + meer

Bungalow 6B (6 personen)

  • 70 m²
  • 2 slaapkamers met elk 1 tweepersoonsbed + slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden
  • Toilet
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Parkeerplaats
  • Terras
  • + meer

Dichtbij het Grevelingenmeer vind je Summio Vakantiepark Zeedijk. Dit vakantiepark in Herkingen ligt tussen twee prachtige natuurgebieden: de Slikken van Flakkee en de Oude Dee. Vanuit je vrijstaande vakantiebungalow loop je direct de natuur in en spot je bijzondere planten en dieren. Daarnaast zijn er volop mogelijkheden voor (water)sportactiviteiten en kun je op het park het hele jaar door binnen- en buitenactiviteiten beleven. Ervaar de beste quality time door de uitgebreide faciliteiten en de ligging in de natuur. Je kunt hier ook gratis parkeren bij je accommodatie of op het centrale parkeerterrein, waar ook laadpalen aanwezig zijn.

Het Noordzeestrand en Renesse liggen op een half uur rijden van het park. Of je nu wilt wandelen door de natuurgebieden, een dagje naar een familiepark wilt of één van de vele charmante Zeeuwse dorpjes wilt ontdekken, dit vakantiepark in Herkingen is de ideale uitvalsbasis. Ze geven je graag tips voor een leuk uitje in de omgeving!

Je bent van harte welkom bij Summio Vakantiepark Zeedijk!

Hotels in de buurt van Summio Vakantiepark Zeedijk