Fletcher Hotel-Restaurant Mooi Veluwe

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht bij Fletcher

8.5
Uitstekend • 26 beoordelingen
Putten (219km)
Verkocht: 170
€159
€99

Voor 2 personen: 1 of 2 heerlijke overnachtingen bij Fletcher Hotel-Restaurant Mooi Veluwe, inclusief ontbijt en een hoofdgerecht van Fletcher's Keuzemenu op de dag van aankomst

1 overnachting voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht uit Fletcher's Keuzemenu

38% korting

Verkocht: 139

€159
€99

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht uit Fletcher's Keuzemenu

39% korting

Verkocht: 31

€259
€158

  • 1 overnachting voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht uit Fletcher's Keuzemenu vanaf €99
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht uit Fletcher's Keuzemenu vanaf €158
  • 1 of 2 heerlijke overnachtingen voor 2 bij Fletcher Hotel-Restaurant Mooi Veluwe
  • Inclusief ontbijt en een hoofdgerecht uit Fletcher's Keuzediner op de dag van aankomst
  • Jullie verblijven in een comfort tweepersoonskamer met comfortabele bedden, een terras, flatscreen-tv en meer
  • Ontdek de bosrijke omgeving te voet of op de fiets
  • E-bikeverhuur is aanwezig
  • Het hotel beschikt daarnaast over een lounge met open haard en een sauna
  • Shoppen kan in nabijgelegen steden Harderwijk, Amersfoort en Apeldoorn
  • Ook het Dolfinarium is dichtbij!
  • Bij het ontbijt en diner wordt uiteraard rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

  • Exclusief toeristenbelasting van €3 p.p.p.n

Garderenseweg 154, 3881 NC Putten
219 km van De kust
6km van treinstation

Ultiem genieten in de Veluwse bossen, dat doe je bij Fletcher Hotel-Restaurant Mooi Veluwe! Neem je favoriete gezelschap mee voor 1 of 2 heerlijke overnachtingen en geniet samen van een heerlijk verblijf. Jullie verblijven in een comfort tweepersoonskamer, voorzien van comfortabele bedden, een badkamer met bad en douche, een terras en nog veel meer. Na een ontspannende nacht beginnen jullie de dag goed met een uitgebreid ontbijt. Dat is nog niet alles: op de dag van aankomst mogen jullie ook nog eens aanschuiven voor een hoofdgerecht uit Fletcher's Keuzemenu in het à-la-carterestaurant!

In de omgeving van het bosrijke Putten kun je uitstekend fietsen of wandelen. Een fiets hoef je niet zelf mee te nemen: elektrische fietsen worden verhuurd bij het hotel. Is het slecht weer? Dan kunnen je binnen borrelen in de lounge met open haard of ontspannen in de sauna. Shoppen kan in nabijgelegen steden Apeldoorn, Amersfoort en Harderwijk en ook het Dolfinarium is dichtbij. Beleef de ideale mini-vakantie samen!

Comfort tweepersoonskamer

  • Twee eenpersoonsbedden
  • Badkamer met toilet en douche
  • Terras

Hoofdgerecht naar keuze

  • Bloemkool pie
  • Fletcher Burger
    100% runderburger op een burgerbun met cheddar, zoetzure ui, little gem en tomatenketchup, geserveerd met frites, eventueel met spek (+ €0,50) of een gebakken ei (+ €1,50), ook vegetarisch te bestellen
  • Saté
    zachtgegaarde gemarineerde kipfilet met gefrituurde uitjes, kroepoek en atjar, geserveerd met frites
  • Fish & chips
    lekkerbek met knapperige korst met gegrilde citroen en ravigottesaus, geserveerd met frites
  • Spaghetti bolognese
    spaghetti met bolognesesaus, Grana Padano en rucola
  • Chef's choice
    vlees-, vis- of vegetarisch gerecht van de chef

8.5
26 beoordelingen
Mevr. A. Huisman

Fletcher Hotel-Restaurant Mooi Veluwe heeft alles wat je nodig hebt voor een ontspannen verblijf. Dit 4-sterrenhotel vind je midden in de bossen in Putten. Het beschikt over prachtige, comfortabele kamers, voorzien van een tweepersoonsbed, flatscreen-tv, badkamer met toilet en douche en nog veel meer. Na een drukke dag kun je bijkomen in de lounge met open haard, het sfeervolle à-la-carterestaurant of de sauna. Voor ieder wat wils!

De omgeving leent zich uitstekend voor urenlange fiets- en wandeltochten door de omgeving. Cultuur shoppen kan in nabijgelegen steden als Amersfoort, Apeldoorn of Harderwijk en ook het Dolfinarium is dichtbij. Beleef een heerlijke mini-vakantie samen!

Je bent van harte welkom bij Fletcher Hotel-Restaurant Mooi Veluwe!

Hotels in de buurt van Fletcher Hotel-Restaurant Mooi Veluwe