Fletcher Hotel-Restaurant Klein Zwitserland

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt en hoofdgerecht naar keuze

8.9
Uitstekend • 12 beoordelingen
Heelsum (213km)
€149
€99

Voor 2 personen: beleef een mini-vakantie bij Fletcher Hotel-Restaurant Klein Zwitserland met 1 of 2 overnachtingen, inclusief ontbijt en een hoofdgerecht naar keuze

  • Overnachting voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht naar keuze vanaf €99
  • 2 overnachtingen voor 2 + 2x ontbijt + hoofdgerecht naar keuze vanaf €158
  • Overnachting(en) voor 2 personen inclusief ontbijt en hoofdgerecht naar keuze
  • Geniet van een moment samen in het zuiden van de Veluwe
  • Inclusief goedvullend ontbijt en op de dag van aankomst een hoofdgerecht naar keuze
  • Ga bijvoorbeeld voor de Fletcher burger of de saté
  • Heerlijke mini-vakantie!
  • Wil je langer verblijven? Koop dan meerdere vouchers
  • Ook geldig in het weekend

  • Exclusief toeristenbelasting van €3 p.p.p.n.

Klein Zwitserlandlaan 6, 6866 DS Heelsum
213 km van De kust
3km van treinstation

Even ontsnappen aan de sleur van alledag? Ga voor 1 of 2 overnachtingen voor 2 personen bij Fletcher Hotel-Restaurant Klein Zwitserland. Jullie verblijven in een tweepersoonskamer en genieten in de ochtend van een uigebreid ontbijt. Daarnaast kiezen jullie op de dag van aankomst een heerlijk hoofdgerecht.

Omringd door de Veluwse bossen beleven jullie een perfect moment voor jezelf. Het hotel is omgeven door prachtige natuur. Op slechts een paar meter van het hotel kun je golfen op misschien wel de mooiste plekken van de Veluwe. Bovendien is de bruisende stad Arnhem binnen 20 minuten bereikbaar. Geniet van je verblijf!

Hoofdgerecht naar keuze

  • Bloemkool pie
  • Fletcher burger (ook te bestellen)
    100% runderburger op een burger bun met cheddar, zoetzure ui, little gem en tomatenketchup, geserveerd met friet (eventueel met spek (+ €0,50) of een gebakken ei (+ €1,50))
  • Saté
    zachtgegaarde gemarineerde kipfilet met gefrituurde uitjes, kroepoek en atjar, geserveerd met friet
  • Fish & chips
    lekkerbek met knapperige korst, gegrilde citroen en ravigottesaus, geserveerd met friet
  • Spaghetti bolognese
    spaghetti met bolognesesaus, Grana Padano en rucola
  • Chef's choice
    vlees, vis of vegetarisch gerecht van de chef

8.9
12 beoordelingen
W.
Dhr. W. Tummers
We hadden een goede kamer, prima bedden en goed verzorgd ontbijt. Het hotel is netjes maar wel een beetje oudbollig, buitenkant kan wel een likje verf gebruiken. Al met al een leuk hotel op een mooie locatie
Dhr. M. Busschers
Alles was prima, geen aan/opmerkingen.
Mevr. H. Van Triest
goede bedden, vriendelijk personeel, prachtige omgeving.

Welkom bij Fletcher Hotel-Restaurant Klein Zwitserland. Het hotel is uniek gelegen in het zuiden van de Veluwe en dichtbij de bruisende stad Arnhem. Vanaf het hotel leiden verschillende fiets- en wandelroutes je naar de mooiste plekjes van Nederland. Een veelzijdige en aantrekkelijke omgeving voor een onbezorgd verblijf!

Wanneer je er even tussenuit wilt, is dit Fletcher hotel vlakbij Arnhem de ideale uitvalsbasis voor ontspanning en plezier. Zo kun je gebruikmaken van de vele faciliteiten die het hotel te bieden heeft. Kom volledig tot rust in de sauna of trek een baantje in het binnenzwembad. Ook kun je bij het hotel e-bikes huren. Naast alle faciliteiten beschikt het hotel over twee sfeervolle en unieke restaurants. Restaurant De Kromme Dissel behoort al jaren tot de Nederlandse toprestaurants en wordt sinds 1971 bekroond met een Michelinster.

Beleef een heerlijke mini-vakantie bij Fletcher Hotel-Restaurant Klein Zwitserland!

Hotels in de buurt van Fletcher Hotel-Restaurant Klein Zwitserland