Hotelkamerveiling.nl  
 Home Online reserveren Klantenservice Inschrijven Inloggen 
 
     
 
 
Inloggen
Lopende veilingen
Nieuwsbrief
Veilingen op de kaart
Betalingsmogelijkheden

Verken Gouden Stad Praag in 3 dagen
Andels Hotel Prague - Praag - Tsjechië
 Andels Hotel Prague - Praag - Tsjechië-2637
Beschikbaarheid: 
HUIDIG BOD
 

Omschrijving

Ontdek de ‘Gouden Stad’ Praag op uiterst comfortabele wijze vanuit het viersterren Andel’s Hotel Prague. Vanuit dit prima gelegen hotel begeeft u zich na slechts 5 minuten met de metro op de wereldberoemde Karelsberg. Snuif de Tsjechische cultuur op in de talrijke straten en steegjes en op de grote pleinen die prachtig Praag rijk is!

Veiling Informatie

Wat wordt er geveild?

Een 3-daagse stedentrip voor 2 personen:

  • 2 x een overnachting in een moderne kamer
  • 2 x een uitgebreid ontbijtbuffet
  • Vrij gebruik fitnessruimte
  • Exclusief vervoer
Voorwaarden
  • Reserveren op basis van beschikbaarheid
  • Geldig tot 1 april 2012
  • Uitsluitend online reserveren via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren
  • Exclusief verblijfsbelasting
Afhandeling

Na afloop van de veiling ontvangt u een e-mail met een link om via iDEAL direct online te betalen. Het bedrag dat u betaalt is het winnende bod + € 7,50 veilingkosten. Betalingen via overschrijvingen nemen enkele werkdagen in beslag. Zodra de betaling verwerkt is, ontvangt u per e-mail uw waardebon.

Hotel Informatie

Hotelnaam
Omschrijving

Het viersterren Andel’s Hotel Prague is gunstig gelegen op slechts 5 minuten rijden met de metro of tram van de befaamde Karelsbrug. Metrostation Andel treft u pal naast het hotel aan. In de nabije omgeving van het hotel vindt u een scala aan winkels, cafeetjes en restaurants.

Het hotel serveert dagelijks een uitgebreid ontbijtbuffet in restaurant Delight. Voor de lunch en het diner kunt u terecht in de Bar & Brasserie van het hotel. Tevens kunt u hier de gehele dag neerstrijken voor een kop koffie in een gezellige setting.

Alle 290 hotelkamers van het Andel’s Hotel Prague beschikken over een satelliet-tv, airconditioning en een badkamer.

Faciliteiten Bar, Restaurant, Sauna , Solarium, 24-uurs receptie, Dagelijkse was- en stomerijservice, Lift, Massage, Stoombad, Toegankelijk voor mindervaliden, Airconditioning, Autoverhuur, Kluisje, Kranten, Rookvrije kamers
Aanvullende Informatie

Inchecken vanaf 15.00 uur
Uitchecken voor 12.00 uur 

Optioneel:
Extra nachten zijn tegen aantrekkelijk tarief bij te boeken via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren 

Locatie:
Afstand tot de luchthaven - 13km (Praag Airport)
Afstand tot het dichtstbijzijnde station - 1km (Andel)
Afstand tot de dichtstbijzijnde metro - 2 minuten lopen

Omgeving

Praag, bijgenaamd de ‘Gouden Stad’, herbergt een scala aan oogstrelende bezienswaardigheden. In het historische stadshart vindt u een waar doolhof van nauwe steegjes en grote pleinen. Met meer dan 500 torens doet de stad magisch aan.

Een van de belangrijkste bezienswaardigheden van de stad is de Karelsbrug, die tot de mooiste bruggen ter wereld wordt gerekend. Het is een aanrader om de brug en de stad eens vanaf de rivier Vltava te bewonderen!

Tussen het bezichtigen van alle overweldigende architectuur door, vormt de dierentuin van Praag een leuke afwisseling. Daarnaast kunt u in de stad uitgebreid shoppen, heerlijk eten en eindeloos uitgaan in de vele trendy bars en clubs.

Waar

Kaart

Routeplanner
 

Foto's

Andels Hotel Prague - Praag - Tsjechië-2637-1