Hotelkamerveiling.nl  
 Home Online reserveren Klantenservice Inschrijven Inloggen 
 
     
 
 
Leden Gedeelte Open
Lopende veilingen Open
Nieuwsbrief
Veilingen op de kaart
Betalingsmogelijkheden


Tot rust komen bij het viersterren hotel Golden Tulip Hotel de Wipselberg!
Golden Tulip de Wipselberg
HUIDIG BOD
 

Omschrijving

'Thuis' bij de Wipselberg
Golden Tulip de Wipselberg is uw ideale startpunt voor een ontdekkingsreis over de Hoge Veluwe tijdens een vakantie of een weekendje weg. Aangekomen in het hotel geniet u van de omgeving, de gastvrije sfeer en de culinaire genoegens van dit bijzondere hotel.

Veiling Informatie

Wat wordt er geveild?

2-daags arrangement op basis van 2 personen:

- 1x een overnachting in een comfortabele hotelkamer
- 1x een Royal ontbijtbuffet
- Inclusief gebruik van ons verwarmd binnenzwembad 

Dit arrangement is direct boekbaar en uitsluitend online te reserveren via deze link of onderaan de website van Hotelkamerveiling.nl onder het kopje "online reserveren".

Voorwaarden
  • Aankomst elke dag van de week 
  • Geldig tot 1 juli 2011
  • Uitsluitend online te reserveren op basis van beschikbaarheid via deze link of onderaan de website van Hotelkamerveiling.nl onder het kopje "online reserveren"
Afhandeling

Na afloop van de veiling krijgt u een e-mail met een link om via iDEAL direct online te betalen. Het bedrag wat u betaalt is het winnende bod + € 7,50 veilingkosten. U krijgt dan na betaling per ommegaande de waardebon digitaal toegestuurd, deze kunt u verzilveren bij het hotel. Betalingen via overschrijvingen nemen 3-5 werkdagen in beslag.

Hotel Informatie

Hotelnaam
Omschrijving

Golden Tulip de Wipselberg beschikt over 90 sfeervol ingerichte kamers, welke verspreid liggen over het landgoed in diverse cottages. Alle kamers zijn voorzien van bad en/of douche, toilet, minibar voor eigen gebruik, televisie, telefoon en kluisje.

Het hotel biedt u vele faciliteiten zoals een binnenzwembad, sauna (€), Turks stoombad (€), zonnebank (€), tennisbaan (€), jeu de boules baan (€) en restaurant the Cottage. Terwijl u hier culinair geniet van de hoogstandjes van de chef-kok, heeft u een prachtig uitzicht over het landgoed.

In het authentieke landhuis bevindt zich de gezellige Engelse Pub. Of u nu komt om onder het genot van een kopje koffie de krant te lezen, heerlijk te lunchen of zin heeft in een borrel: hier voelt u zich helemaal thuis!

Faciliteiten Bar, Restaurant, Sauna , Solarium, Tennisbaan, Zwembad, 24 uur receptie, Terras, Tuin , Huisdieren toegestaan, Kluisje, Rookvrije kamers
Aanvullende Informatie

Tegen betaling kunt u gebruik maken van de tennisbaan, sauna en het Turks stoombad. 

Optioneel: 
- Huisdieren: €15,- p.n. (uitsluitend toegestaan op beneden kamer upgrade €15,- p.k.p.n.) 

Omgeving

Golden Tulip de Wipselberg ligt prachtig midden in een 18 hectare groot park, in de Veluwse bossen bij Beekbergen en Apeldoorn. Voor de natuurliefhebber is het hotel de perfecte uitvalsbasis voor diverse fiets- en wandeltochten in de groene omgeving van het schitterende Nationale Park de Hoge Veluwe.

Ook cultuurliefhebbers komen hier aan hun trekken: bezoek Paleis Het Loo , het Nederlands Openluchtmuseum of het Kröller-Müller Museum. Wilt u naar hartelust shoppen? Bezoek dan de gezellige winkelstad Apeldoorn. En voor een dagje familieplezier, kunt u met de kinderen naar de Apenheul, Dolfinarium of familiepark Koningin Juliana Toren.

Waar

Kaart

Routeplanner
 

Foto's

Hotelkamerboeking - de beste hotel aanbiedingen direct boeken
Copyright ©2012 Hotelkamerveiling.nl. Alle rechten voorbehouden.
Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Gebruiksvoorwaarden en Privacy Policy
Pagina geladen in 0.33 secondes