Hotelkamerveiling.nl  
 Home Online reserveren Klantenservice Inschrijven Inloggen 
 
     
 
 
Inloggen
Lopende veilingen
Nieuwsbrief
Veilingen op de kaart
Betalingsmogelijkheden

Struin 3 dagen door wonderbaarlijk Lissabon
Flamingo Hotel - Lissabon - Portugal
 Flamingo Hotel - Lissabon - Portugal-2874
Beschikbaarheid: 
HUIDIG BOD
 

Omschrijving

Ontdek het fraaie Lissabon tijdens uw drie daagse stedentrip! U verblijft in het centraal gelegen Flamingo hotel. In de hoofdstad van Portugal vindt u een kleurrijke stad welke is opgebouwd uit een veelvoud aan kleurrijke huisjes. Lissabon bestaat uit een magistraal centrum waar u door de vele kleine, kronkelende wegen kunt struinen.

Veiling Informatie

Wat wordt er geveild?

 Een 3-daags arrangement voor 2 personen:

  • 2 x een overnachting in een standaardkamer
  • 2 x een ontbijtbuffet
  • Exclusief vervoer
Voorwaarden
  • Reserveren op basis van beschikbaarheid
  • Geldig van 1 april tot 1 november 2012
  • Uitsluitend online reserveren via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren
  • Exclusief verblijfsbelasting
Afhandeling

Na afloop van de veiling ontvangt u een e-mail met een link om via iDEAL direct online te betalen. Het bedrag dat u betaalt is het winnende bod + € 7,50 veilingkosten. Betalingen via overschrijvingen nemen enkele werkdagen in beslag. Zodra de betaling verwerkt is, ontvangt u per e-mail uw waardebon.

Hotel Informatie

Hotelnaam
Omschrijving

In het centrum van het kleurrijke Lissabon vindt u het stijlvolle hotel Flamingo. In dit hotel verblijft u tijdens uw 3 daagse bezoek aan deze imponerende stad.

In het hotel vindt u onder meer het restaurant dat u een gevarieerde menukaart voorschotelt die is opgebouwd uit gerechten van de internationale keuken. Na uw maaltijd kunt u genieten van een drankje in de hotelbar of u kunt een potje biljard spelen in de speelkamer.

De 39 hotelkamers van het Flamingo hotel zijn voorzien van onder meer een kabeltelevisie, minibar, haardroger en u kunt er 24 uur per dag gebruik maken van de roomservice. 

Faciliteiten Bar, Draadloos Internet, Recreatieruimte, Restaurant, 24-uurs receptie, 24 uur roomservice, Lift, Autoverhuur, Kluisje, Kranten, Rookvrije kamers
Aanvullende Informatie

Inchecken vanaf 14.00 uur
Uitchecken voor 12.00 uur

Optioneel:
Extra nachten zijn tegen aantrekkelijk tarief bij te boeken via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren 

Locatie:
Afstand tot de luchthaven - 8km (Lissabon)
Afstand tot het dichtstbijzijnde metrostation - 2 minuten lopen
Afstand tot het dichtstbijzijnde station - 3km (Santo Apolonia)

Omgeving

In de Portugese hoofdstad vindt u een fenomenale stad voor een stedentrip. Deze stad bestaat uit een magistraal centrum waar u door de vele kleine, kronkelende wegen van de ene naar de andere plek kunt komen. Op de achtergrond hoort u de klanken van de fadomuziek. De fado is het Portugese levenslied en hoort thuis in het leven van de Portugezen.

De stad kunt u op onvervalst Portugese manier verkennen vanuit de tramverbinding die door deze stad rijdt. Ondanks dat er ondertussen enkele nieuwere toestellen op rond rijden vindt op de meeste metrolijnen nog eigenzinnige en ouderwetse machines. 

Waar

Kaart

Routeplanner
 

Foto's

Flamingo Hotel - Lissabon - Portugal-2874-1