Hotelkamerveiling.nl  
 Home Online reserveren Klantenservice Inschrijven Inloggen 
 
     
 
 
Leden Gedeelte Open
Lopende veilingen Open
Nieuwsbrief
Veilingen op de kaart
Betalingsmogelijkheden


Genieten van de vergezichten bij het unieke Hotel de Wolfsberg, nabij Nijmegen
Hotel de Wolfsberg
HUIDIG BOD
 

Omschrijving

De sfeer van vroeger... de smaak van nu.

Dat is het geheim van 3 sterren Hotel de Wolfsberg. Dit klassieke hotel-restaurant ademt die typische sfeer uit van vervlogen tijden en romantiek. Landgoed de Wolfsberg is gelegen bovenop een heuvel met een prachtig uitzicht over het pittoreske dorpje Groesbeek in een bosrijke omgeving en de bruisende stad Nijmegen op een steenworp afstand.

Veiling Informatie

Wat wordt er geveild?

2-daags arrangement op basis van 2 personen:

- 1x een overnachting in een comfortabele tweepersoonskamer

U kunt optioneel een heerlijk ontbijtbuffet bij boeken tegen een speciale prijs van €12,50 p.p.

Voorwaarden
  • Aankomst elke dag van de week 
  • Geldig tot 1 jaar na aankoopdatum
  • Maximaal 7 dagen voor de gewenste aankomstdatum te reserveren op basis van beschikbaarheid.
  • U dient toeristenbelasting á €0,75 p.p.p.n. te voldoen in het hotel
  • Dit arrangement is exclusief ontbijt.
  • Alléén telefonisch te reserveren! 
Afhandeling

Na afloop van de veiling ontvangt u een e-mail met een link om via iDeal direct online te betalen. Het bedrag wat u betaalt is het winnende bod + € 7,50 veilingkosten. Na deze betaling ontvangt u de waardebon direct per mail. Betalingen via overschrijvingen nemen enkele werkdagen in beslag, u ontvangt de waardebon per mail zodra de betaling verwerkt is.

Hotel Informatie

Hotelnaam
Omschrijving

Landhuis de Wolfsberg is gevestigd in een prachtige 19e-eeuwse villa en beschikt over 17 tweepersoonskamers met een mix tussen een klassieke en trendy inrichting. In het Michelin en ANWB erkende hotel kunt u lekker loungen in het Grand Café of op het verwarmde terras genieten van het prachtige uitzicht onder het genot van een lekker drankje. 

In restaurant de Wolfsberg kunt u smaakvol genieten van dagverse producten gemaakt van de beste ingrediënten: eieren en kaas van de boer, brood van de warme bakker en uitgelezen wijnen. Kortom, een sensatie voor de smaakpapillen!

Faciliteiten Bar, Restaurant, Fietsverhuur, Tuin , Airconditioning, Kluisje, Kranten, Rookvrije kamers
Aanvullende Informatie

Ontbijttijden: dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur 

Inchecken vanaf 15.00 uur
Uitchecken voor 11.00 uur 

Optioneel: 
- Extra bed: €27,50 p.n.
- Ontbijt: €10,- p.p.p.d.

Omgeving

Landgoed de Wolfsberg ligt bovenop een heuvel met een prachtig uitzicht over het pittoreske wijndorpje Groesbeek. Het Rijk van Nijmegen biedt vele mogelijkheden voor leuke uitstapjes. Zo kunt u in de bosrijke omgeving uitstekend wandelen en fietsen en vindt u het gezellige centrum van Groesbeek leuke winkeltjes, restaurants en bars.

Bovendien vindt u op steenworp afstand de historische stad Nijmegen, de oudste stad van Nederland. Hier kunt u uitgebreid shoppen, een gokje wagen in het Holland Casino, cultuur snuiven in interessante musea en culinair genieten in een van de vele restaurants. 

Waar

Kaart

Routeplanner
 

Foto's

Veiling Media



Hotelkamerboeking - de beste hotel aanbiedingen direct boeken
Copyright ©2012 Hotelkamerveiling.nl. Alle rechten voorbehouden.
Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Gebruiksvoorwaarden en Privacy Policy
Pagina geladen in 0.309 secondes