Verblijf in het luxe 5-sterrencomplex Hotel Park Lane en geniet van een overweldigend uitzicht over de levendige Indonesische hoofdstad met in de verte de lonkende oceaan. Bewonder de stad dat rijk is aan bezienswaardigheden met duidelijk herkenbare Nederlandse invloeden in de prachtige musea, monumenten en parken.
Veiling Informatie
Wat wordt er geveild?
Een 5-daags arrangement voor 2 personen:
4 x een overnachting in een deluxe 5-sterrenkamer
4 x een uitgebreid ontbijtbuffet
Koffie- en theefaciliteiten op de kamer
Badjassen op de kamer
Vrij gebruik van wellness en fitness
Gratis parkeren
Exclusief vervoer
Voorwaarden
Reserveren op basis van beschikbaarheid
Geldig tot 1 januari 2013
Uitsluitend online reserveren via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren
Exclusief verblijfsbelasting
Afhandeling
Na afloop van de veiling ontvangt u een e-mail met een link om via iDEAL direct online te betalen. Het bedrag dat u betaalt is het winnende bod + € 7,50 veilingkosten. Betalingen via overschrijvingen nemen enkele werkdagen in beslag. Zodra de betaling verwerkt is, ontvangt u per e-mail uw waardebon.
Hotel Informatie
Hotelnaam
Omschrijving
Dit luxe vijfsterrenhotel ligt pal in het centrum van Jakarta, omringd door musea en vlakbij het Bung Karno Stadium. Het hotel biedt een scala aan voorzieningen om uw bezoek aan Indonesië te vergemakkelijken. Zo staat er na een dag door Jakarta in het hotel een heerlijk buitenzwembad met bar klaar voor een frisse duik, is er een uitgebreide spa, kunt u gebruik maken van de sauna, fitnessclub, lounge en parkeergelegenheid. In het restaurant kunt u genieten van Franse specialiteiten en een uitgebreide wijnkaart. Er is zelfs een bakkerij. Gratis parkeren is mogelijk.
De 280 ruime kamers zijn voorzien van airconditioning, koelkast, minibar, badjassen, koffie-en theefaciliteiten, kluisje, satelliettelevisie, internet, telefoon en gratis flessen water. Het hotel biedt tevens een wasserij en stomerij.
Inchecken vanaf 14.00 uur Uitchecken voor 12.00 uur
Optioneel: - Extra nachten zijn tegen aantrekkelijk tarief bij te boeken via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren
Locatie: Afstand tot de luchthaven - 35km (Jakarta-Soekarno Airport) Afstand tot het dichtstbijzijnde station - 10km (Gambir Railway Station) Afstand tot de dichtstbijzijnde busstop - 2 minuten lopen
Omgeving
Jakarta is rijk aan bezienswaardigheden, waarvan vele nog uit de tijd dat Indonesië een Nederlandse kolonie vormde. De stad kent dan ook vele parken, monumenten en musea. Aanraders zijn het Nationaal Monument op het Vrijheidsplein, het oude koloniale stadscentrum, Sea World en het Nationaal Museum. Inmiddels is Jakarta echter ook een welvarende metropool, rijkelijk voorzien van winkelcentra, restaurants en uitgaansgelegenheden.