Zoekt u een hotel om er lekker even tussenuit te gaan? In Apeldoorn, bij Hotel Astra bent u op het juiste adres. Het hotel is prachtig gelegen in de Parkenbuurt van Apeldoorn. Het gezellige centrum bevindt zich op slechts 10 minuten loopafstand. Schouwburg Orpheus bereikt u te voet binnen 5 minuten. Wij bieden u een rustige omgeving en een uitstekende persoonlijke service.
Veiling Informatie
Wat wordt er geveild?
Een arrangement op basis logies en ontbijt voor 2 personen:
1x overnachting in een sfeervolle hotelkamer voor 2 personen
1x ontbijtbuffet voor 2 personen
Let op: U dient in het hotel nog toeristenbelasting te betalen.
Tip: op de waardebon staat geen aankoopbedrag vermeld, dus leuk als cadeau voor vrienden of familie!
Aankomst Datum
De gehele week tot 1 jaar na aankoopdatum. Maximaal 7 dagen voor de gewenste aankomstdatum te boeken op basis van beschikbaarheid in overleg met de hotelreceptie.
Afhandeling
Na afloop van de veiling ontvangt u een e-mail met een link om via iDeal direct online te betalen. Het bedrag wat u betaalt is het winnende bod + € 7,50 veilingkosten. Na deze betaling ontvangt u de waardebon direct per mail. Betalingen via overschrijvingen nemen enkele werkdagen in beslag, u ontvangt de waardebon per mail zodra de betaling verwerkt is.
Hotel Astra was het stralende middelpunt in de RTL4-serie 'Herrie In Het hotel'. Onderleiding van topkok en BN'er Herman den Blijker en hotelier Dhr. Reimers werd het hotel flink onder handen genomen.
Mocht u heerlijk willen dineren na een dagje Apeldoorn? In onze brasserie Bas Backer kunt u terecht voor heerlijke gerechten. Vers en smakelijk is ons motto.
Hotel Astra is prachtig gelegen in de Parkenbuurt van Apeldoorn. Het gezellige centrum bevindt zich op slechts 10 minuten loopafstand. Schouwburg Orpheus bereikt u te voet binnen 5 minuten. Wij bieden u een rustige omgeving en een uitstekende persoonlijke service.
Hotel Astra heeft 29 kamers, waarvan er 3 op de begane grond zijn gesitueerd. De kamers beschikken alle over douche, toilet, wekkerradio en telefoon. In elke ruimte kunt u gebruik maken van draadloos internet. Deze service is gratis.
Faciliteiten
, Bar, Restaurant, Draadloos Internet , Fietsverhuur, Tuin , Terras , Gratis parkeren
Extra Opties
Geniet van een heerlijk 3-gangen diner voor slechts €22,50 wanneer u direct boekt tijdens het maken van uw kamerreservering.
Omgeving
"Heerlijk Apeldoorn" Apeldoorn, een stad aan de rand van Nationaal Park de Hoge Veluwe. Door zijn vele stadsparken en zijn "groene" karakter gekenmerkt door vele monumentale woningen is Apeldoorn een prachtige stad met een geweldige omgeving.
Tegenwoordig is Apeldoorn vooral bekend door attracties als de Apenheul, Koningn Julianatoren en museum Paleis het Loo. Naast deze activiteiten is er in Apeldoorn natuurlijk veel meer te zien.
Wandelen of Fietsen? Trappend door de bossen en genieten van het landschap of wandelend genieten van de rust en ruimte, maken de Veluwe eindeloos! Stuifzand, prachtige bossen, wildsporen of zelfs oog in oog staan met edelherten en wilde zwijnen is zeker niet uitgesloten. Nationaal Park de Hoge Veluwe is zeker de moeite waard om eens te bezoeken.
Wilt u genieten van de stad en natuur dan is hotel Astra een goede uitkomst door zijn centraal gelegen locatie.
Waar
Adres: Bas Backerlaan 12-14 Apeldoorn Nederland Google Maps: Ja