Hotelkamerveiling.nl  
 Home Online reserveren Klantenservice Inschrijven Inloggen 
 
     
 
 
Inloggen
Lopende veilingen
Nieuwsbrief
Veilingen op de kaart
Betalingsmogelijkheden

7 dagen relaxen onder de Spaanse zon
Hotel Samba - Lloret de Mar - Spanje
HUIDIG BOD
 

Omschrijving

Combineer zon, zee, ontspanning, Spaanse cultuur en een aangename temperatuur aan de Spaanse Costa Brava. In Hotel Samba kunt u genieten tijdens een 7-daags verblijf in de bruisende badplaats Lloret de Mar.

Veiling Informatie

Wat wordt er geveild?

Een 7 daags arrangement voor 2 personen:

  • 6 x een overnachting
  • 6 x een ontbijtbuffet
  • Exclusief vervoer
Voorwaarden
  • Reserveren op basis van beschikbaarheid
  • Geldig tot 11 mei 2012 (m.u.v. 31 maart tot 14 april 2012)
  • Niet geldig tijdens kerst en oud en nieuw
  • Vrij boekbaar en uitsluitend online reserveren via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren
  • Inclusief verblijfsbelasting
Afhandeling

Na afloop van de veiling ontvangt u een e-mail met een link om via iDEAL direct online te betalen. Het bedrag dat u betaalt is het winnende bod + € 7,50 veilingkosten. Betalingen via overschrijvingen nemen enkele werkdagen in beslag. Zodra de betaling verwerkt is, ontvangt u per e-mail uw waardebon.

Hotel Informatie

Hotelnaam
Omschrijving

Hotel Samba ligt op loopafstand van het gezellige centrum van Lloret de Mar en op circa 450 meter van het zandstrand. Het populaire hotel beschikt over 360 kamers die o.a. zijn voorzien van airconditioning, telefoon, satelliettelevisie, een balkon met zitje en een badkamer met douche, toilet en föhn.

Daarnaast biedt het hotel alle faciliteiten voor een aangenaam verblijf, zoals een groot zwembad, kinderbad,  groot terras en een ligweide met ligstoelen en parasols. Voor lekker eten en drinken kunt u terecht in het restaurant, de gezellige Engelse pub of bij de poolbar. 

Faciliteiten Bar, Biljart, Restaurant, Zwembad, 24 uur receptie, Terras, Tuin , Betaald parkeren, Toegankelijk voor minder valide
Aanvullende Informatie

Ontbijttijden: dagelijks van 07.30 tot 10.00 uur

Inchecken vanaf 13.00 uur
Uitchecken voor 10.00 uur

Optioneel:
- Half pension: €2,50,- p.p.p.d.
- Volpension: €4,50,- p.p.p.d.

Omgeving

In een prachtige baai aan de Costa Brava ligt één van de populairste vakantiebestemmingen van Europa: Lloret de Mar! Deze bekende badplaats leeft 24 uur per dag en staat bekend om haar vele winkeltjes, restaurants, bars, discotheken en andere uitgaansgelegenheden.

Vanuit Lloret de Mar kunt u ook een uitstapje maken naar de wereldstad Barcelona, waar u kunt flaneren over de Ramblas, wandelen in het Gaudi Parc Guell of de Sagrada Familia bezichtigen.

Waar

Kaart

Routeplanner
 

Foto's

3 daags dierenpark arrangemen in Hotel 't Paviljoen
Copyright ©2012 Hotelkamerveiling.nl. Alle rechten voorbehouden.
Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Gebruiksvoorwaarden en Privacy Policy