Hotelkamerveiling.nl  
 Home Online reserveren Klantenservice Inschrijven Inloggen 
 
     
 
 
Inloggen
Lopende veilingen
Nieuwsbrief
Veilingen op de kaart
Betalingsmogelijkheden

5 dagen ontspannen aan de Turkse kust
Mediterra Art Boutique Hotel - Antalya - Turkije
Beschikbaarheid: 
HUIDIG BOD
 

Omschrijving

Ontspan heerlijk aan het strand of neem een verfrissende duik in het zwembad tijdens uw 5-daagse verblijf aan de Turkse Riviera. Vanuit uw eigen 4 sterren Mediterra Art Boutique Hotel kunt u uitstapjes maken naar de binnenlanden van Turkije of heerlijk van de zon genieten op één van de nabij gelegen stranden!

Veiling Informatie

Wat wordt er geveild?

Een 5-daagse zonvakantie voor 2 personen:

  • 4 x een overnachting in een standaardkamer
  • 4 x een ontbijtbuffet
  • 4 x een diner
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren
  • Exclusief vervoer
Voorwaarden
  • Reserveren op basis van beschikbaarheid 
  • Geldig tot 29 maart 2012
  • Uitsluitend online reserveren via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren
  • Exclusief verblijfsbelasting
Afhandeling

Na afloop van de veiling ontvangt u een e-mail met een link om via iDEAL direct online te betalen. Het bedrag dat u betaalt is het winnende bod + € 7,50 veilingkosten. Betalingen via overschrijvingen nemen enkele werkdagen in beslag. Zodra de betaling verwerkt is, ontvangt u per e-mail uw waardebon.

Hotel Informatie

Hotelnaam
Omschrijving

Tussen het centrum van Antalya en de haven in ligt dit prachtige 4 sterren hotel. Dit prachtige hotel met slechts 19 kamers verdeeld over 3 gebouwen geeft u meer het gevoel in uw eigen huisje te zitten dan in een hotel. De gebouwen zijn in Ottomaanse stijl gebouwd en daarbij kunt u dus het beste denken aan grote oude openhaarden, prachtige deuren en kasten.

Deze bouwstijl zorgt voor warmte en sfeer in dit heerlijke hotel. In uw hotel heeft u beschikking over airconditioning, kluisje, radio, televisie, terras, minibar, gratis draadloos internet, minibar, salon, telefoon en een televisie. Het restaurant, dat gelegen is in de binnenplaats, serveert lokaal Turkse gerechten zodat u zich helemaal thuis voelt in uw eigen Turkse paradijsje! 

Faciliteiten Bar, Draadloos Internet, Restaurant, Zwembad, 24 uur receptie, Dagelijkse was- en stomerijservice, Fietsverhuur, Terras, Tuin , Gratis parkeren, Autoverhuur, Kluisje, Kranten, Pendeldienst van/naar luchthaven, Rookvrije kamers
Aanvullende Informatie

Inchecken vanaf 14.00 uur
Uitchecken voor 12.00 uur

Optioneel:
Extra nachten zijn tegen een aantrekkelijk tarief bij te boeken via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren

Locatie:
Afstand tot de luchthaven - 40km (Esenboga Ankara Airport)
Afstand tot het dichtstbijzijnde station - 2km (TCDD Railway Station)
Afstand tot het dichtstbijzijnde metrostation - 10 minuten lopen
Afstand tot de dichtstbijzijnde busstop - 2 minuten lopen 

Omgeving

Aan de Turkse Riviera vindt u de heerlijke ontspanning die u wilt hebben als u een paar dagen naar Turkije gaat. In Antalya vindt u verschillende pleinen en moskeeën die het bezoek zeker waard zijn. Aan de kust vindt u verschillende stranden en een haven waar u heerlijk kunt genieten van de Turkse zon en de gezellige sfeer.

Het centrum van Antalya kent velen markten en handelaars, zeker de handelaars blijven tot ’s avonds laat open zodat u ontspannen rond kunt kijken en niet hoeft te haasten. In de buurt van Antalya liggen ook nog andere plaatsen die zeker de moeite waard zijn om te bezichtigen, zoals Alanya, Side, Belek en Kemer! 

Waar

Kaart

Routeplanner
 

Foto's

3 daags dierenpark arrangemen in Hotel 't Paviljoen
Copyright ©2012 Hotelkamerveiling.nl. Alle rechten voorbehouden.
Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Gebruiksvoorwaarden en Privacy Policy