Hotelkamerveiling.nl  
 Home Online reserveren Klantenservice Inschrijven Inloggen 
 
     
 
 
Inloggen
Lopende veilingen
Nieuwsbrief
Veilingen op de kaart
Betalingsmogelijkheden

5 daagse stedentrip in bijzonder Thailand
Princeton Hotel - Bangkok - Thailand
Beschikbaarheid: 
HUIDIG BOD
 

Omschrijving

Verblijf in het hart van Thailand in Hotel Princeton Park Suites dicht bij het culturele centrum van Bangkok. Laat u onderdompelen in de sferen van deze enorme Aziatische metropool en geniet van deze geweldige wereldstad. Proef de Oosterse cultuur met de vele paleizen, oude tempels en kloosters tijdens deze te gekke stedentrip.

Veiling Informatie

Wat wordt er geveild?

Een 5-daags arrangement voor 2 personen:

  • 4 x een overnachting in een superior kamer
  • 4 x een uitgebreid ontbijtbuffet
  • Exclusief vervoer
Voorwaarden
  • Reserveren op basis van beschikbaarheid
  • Geldig tot 1 november 2012
  • Uitsluitend online reserveren via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren
  • Exclusief verblijfsbelasting
Afhandeling

Na afloop van de veiling ontvangt u een e-mail met een link om via iDEAL direct online te betalen. Het bedrag dat u betaalt is het winnende bod + € 7,50 veilingkosten. Betalingen via overschrijvingen nemen enkele werkdagen in beslag. Zodra de betaling verwerkt is, ontvangt u per e-mail uw waardebon.

Hotel Informatie

Hotelnaam
Omschrijving

Het Princeton Hotel Bangkok ligt in het hectische centrum van Bangkok en slechts op 30 minuten afstand rijden van het vliegveld. Dit unieke hotel beschikt over 270 luxe kamers welke allen zijn voorzien van airconditioning, telefoonaansluiting, keuken met koelkast en magnetron, kabel TV, WiFi, minibar, föhn en een elektronisch kluisje.

Daarnaast kunt u heerlijk languit ontspannen bij het buitenzwembad voorzien van een poolbar. Ook kunt u in het Princeton Hotel Bangkok fitnessen of er heerlijk genieten van de internationale menukaart in café ‘Princeton’.

Faciliteiten Bar, Draadloos Internet, Restaurant, Zwembad, Baby-bedjes, Betaald parkeren, Lift
Aanvullende Informatie

Inchecken vanaf 14.00 uur
Uitchecken voor 12.00 uur

Optioneel: 
- Extra nachten zijn tegen aantrekkelijk tarief bij te boeken via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren


- Het hotel biedt gratis vervoer aan naar verschillende treinstations, winkelcentra, de Pratunam-markt en de Chatuchak Weekend Market. Het gratis vervoer geldt alleen voor de heenweg.  

Locatie:
Afstand tot de luchthaven - 25km (Suvarnabhumi Bangkok Airport)
Afstand tot het dichtstbijzijnde station - 15km (Hua Lampong Railway Station)
Afstand tot de dichtstbijzijnde busstop - 2 minuten lopen 

Omgeving

Bangkok is de hoofdstad van Thailand en heeft meer inwoners dan de helft van Nederland. Neem een taxi vanuit het hotel en laat u meeslepen naar oosterse sferen uit het Thaise koninkrijk. Breng zeker een bezoek aan de vele paleizen, oude tempels en kloosters.

De belangrijkste attractie is het Koninklijk Paleis, waar de Smaragden Boeddha zich bevindt, het meest vereerde beeld van Thailand. Maar ook de drijvende markten zijn een toeristische trekpleister die overal in de omgeving van Bangkok te bezoeken zijn.

Winkelen kunt u zoveel u wilt in Central World, het grootste winkelcentrum van Zuid-Oost-Azië, met een voortdurend groeiend uitgaansleven. Kortom, een veelzijdige stad zonder taboes waar iedereen kan gaan en staan waar hij wil.

Waar

Kaart

Routeplanner
 

Foto's

3 daags dierenpark arrangemen in Hotel 't Paviljoen
Copyright ©2012 Hotelkamerveiling.nl. Alle rechten voorbehouden.
Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Gebruiksvoorwaarden en Privacy Policy