Hotelkamerveiling.nl  
 Home Online reserveren Klantenservice Inschrijven Inloggen 
 
     
 
 
Inloggen
Lopende veilingen
Nieuwsbrief
Veilingen op de kaart
Betalingsmogelijkheden

4-daagse citytrip in het Rome van Frankrijk
Hôtel Imperator Concorde Nîmes - Frankrijk
Beschikbaarheid: 
HUIDIG BOD
 

Omschrijving

Ontdek Nimes met zijn Romeinse meesterwerken, moderne architectuur en prachtige tuinen. U overnacht in Hotel Imperator Concorde in het historische hart van de stad. Met haar centrale ligging, comfortabele kamers en uitstekende dinermogelijkheden is dit charmante viersterren hotel een uitstekende keuze voor een heerlijk verblijf.

Veiling Informatie

Wat wordt er geveild?

Een 4-daags arrangement voor 2 personen: 

  • 3 x een overnachting in een Classic kamer
  • 3 x uitgebreid ontbijtbuffet
  • Gratis draadloos internet
Voorwaarden
  • Reserveren op basis van beschikbaarheid
  • Geldig tot 30 april 2012
  • Vrij boekbaar en uitsluitend online reserveren via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren
  • Van 1 april tot 30 april geldt een toeslag van €20,- p.p.p.n.
  • Exclusief verblijfsbelasting
Afhandeling

Na afloop van de veiling ontvangt u een e-mail met een link om via iDEAL direct online te betalen. Het bedrag dat u betaalt is het winnende bod + € 7,50 veilingkosten. Betalingen via overschrijvingen nemen enkele werkdagen in beslag. Zodra de betaling verwerkt is, ontvangt u per e-mail uw waardebon.

Hotel Informatie

Hotelnaam
Omschrijving

Hotel Imperator Concorde ligt in het historische hart van Nimes op loopafstand van diverse bezienswaardigheden, zoals de prachtige Jardins de la Fontaine en de Romeinse tempel Maison Carrée. Het charmante viersterren hotel beschikt over 62 comfortabele kamers die onder meer zijn uitgerust met een satelliettelevisie en minibar.

In het sfeervolle restaurant worden traditionele Franse gerechten geserveerd en in de Hemingway pianobar kunt u terecht voor een heerlijke cocktail of ander drankje. Zowel het restaurant als de bar bieden een mooi uitzicht op de schitterende tuin met terras. 

Faciliteiten Bar, Draadloos Internet, Internetcorner, Restaurant, 24 uur receptie, Terras, Tuin , Betaald parkeren, Huisdieren toegestaan, Lift, Airconditioning, Kluisje, Kranten, Rookvrije kamers, Vip-voorzieningen
Aanvullende Informatie

Ontbijttijden: dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur

Inchecken vanaf 15.00 uur
Uitchecken voor 12.00 uur 

Optioneel: 
- Parkeren: €20,- p.d. in privé garage 

Omgeving

De Zuid-Franse stad Nimes was in de tweede eeuw de culturele hoofdstad van het Romeinse Rijk. Vele ruïnes en andere overblijfselen herinneren daar nog aan, zoals een groot amfitheater, geïnspireerd op het Colosseum in Rome. Maar u vindt er ook de unieke Romeinse tempel Maison Carrée en het majestueuze aquaduct Pont du Gard. 

Naast Romeinse meesterwerken is de gezellige stad rijk aan moderne architectuur en prachtige tuinen, zoals de Jardins de la Fontaine waar u heerlijk kunt wandelen. En ook om gastronomisch te genieten bent u in Nimes aan het juiste adres! 

Waar

Kaart

Routeplanner
 

Foto's

3 daags dierenpark arrangemen in Hotel 't Paviljoen
Copyright ©2012 Hotelkamerveiling.nl. Alle rechten voorbehouden.
Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Gebruiksvoorwaarden en Privacy Policy