Het viersterren Pannonia Tower Hotel ligt in Parndorf, een dorpje aan het grootste meer van Oostenrijk. Binnen een straal van 45 km liggen de Europese hoofdsteden Wenen en Bratislava. Na een dagje in deze schilderachtige steden of een middagje shoppen in de Designer Outlet Parndorf, kunt u heerlijk bijtanken in het wellnesscentrum van dit designhotel.
Veiling Informatie
Wat wordt er geveild?
Een 4-daagse stedentrip voor 2 personen:
3 x een overnachting in een comfortabele tweepersoonskamer
3 x een uitgebreid ontbijtbuffet
Inclusief gebruik van Wellness met o.a. Finse sauna, fitness en infrarood sauna
Inclusief parkeren direct bij het hotel
Inclusief late check out tot 15.00 uur (op basis van beschikbaarheid)
Exclusief vervoer
Voorwaarden
Reserveren op basis van beschikbaarheid
Geldig tot 1 april 2014 (m.u.v. 31 december)
Telefonisch of per email reserveren direct via het hotel
Reservering plaatsen o.v.v. uw 12-cijferige promocode van uw waardebon
Niet geldig in combinatie met andere waardebonnen
Exclusief verblijfsbelasting
Voor vragen over uw waardebon kunt u terecht bij Hotelkamerveiling.nl. Voor vragen met betrekking tot uw reservering kunt u direct contact opnemen met het betreffende hotel.
Afhandeling
Na afloop van de veiling ontvangt u een e-mail met een link om via iDEAL direct online te betalen. Het bedrag dat u betaalt is het winnende bod + € 7,50 veilingkosten. Betalingen via overschrijvingen nemen enkele werkdagen in beslag. Zodra de betaling verwerkt is, ontvangt u per e-mail uw waardebon.
Hotel Informatie
Hotelnaam
Hotel website
Reserveren: uitsluitend telefonisch of per email in overleg met het hotel via 0043-216622252 of reservierung@pannoniatower.at
Omschrijving
Het viersterren Pannonia Tower Hotel beschikt over 118 stijlvolle designkamers met uitzicht op de stad of het meer. Alle kamers zijn voorzien van airconditioning, draadloos internet, kabeltelevisie met dvd-speler, kluis, minibar en badkamer met douche of bad en föhn.
In het gezellige restaurant Ventus wordt u verwend met culinaire gerechten. En in de bar, het levendige middelpunt van het hotel, kunt u terecht voor heerlijke wijnen, cocktails of snacks. Lekker bijtanken kunt u in de Healthclub met Finse sauna, infrarood sauna en fitnesscentrum.
Ontbijttijden: maandag t/m vrijdag van 06.30 uur tot 10.00 uur zaterdag en zondag van 06.30 uur tot 10.30 uur
Inchecken vanaf 15,00 uur Uitchecken voor 11.00 uur
Optioneel: - Kinderen tot 12 jaar verblijven gratis bij de ouders op de kamer (vooraf reserveren) - Kinderen 12 jaar en ouder: €30,- p.n. voor een extra bed - Maximaal aantal extra bedden per kamer: 1
Omgeving
Parndorf ligt aan het grootste meer van Oostenrijk, het Neusiedler Meer, dat volop watersportmogelijkheden biedt. Daarnaast vindt u in Parndorf een Designer Outlet Centre, waar merkkleding tegen aantrekkelijke prijzen wordt aangeboden.
Het centrum van de romantische stad Wenen ligt op slechts 25 minuten rijden. Bezoek het kasteel van Sissi, maak een stadsritje op een paardenkoets, geniet vanuit een reuzenrad van een panoramisch uitzicht over de historische stad of doe uw inkopen op een sfeervolle markt.
Ook Bratislava, de hoofdstad van Slowakije is zeker een bezoek waard. Deze schilderachtige stad met haar prachtige cultuurschatten ligt op slechts 30 km afstand.