Hotelkamerveiling.nl  
 Home Online reserveren Klantenservice Inschrijven Inloggen 
 
     
 
 
Inloggen
Lopende veilingen
Nieuwsbrief
Veilingen op de kaart
Betalingsmogelijkheden

4 dagen lekker overwinteren in Zuid-Italië
Cristal Hotel - Lecce - Italië
HUIDIG BOD
 

Omschrijving

Geniet komende winter van een warm zonnetje en ontsnap heel even aan alle drukte van het dagelijkse leven met dit geweldige vierdaags arrangement in Zuid-Italië. Verblijf in Hotel Cristal en ontdek de bijzondere bouwstijl in het historische centrum van Lecce of ontspan op één van de prachtige stranden van het Salento-gebied.

Veiling Informatie

Wat wordt er geveild?

Een 4-daags arrangement voor 2 personen:

  • 3 x een overnachting in een traditionele kamer
  • 3 x een ontbijtbuffet
  • Gratis draadloos internet
  • Exclusief vervoer
Voorwaarden
  • Reserveren op basis van beschikbaarheid 
  • Geldig tot 1 jaar na aankoopdatum
  • Uitsluitend online reserveren via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren
  • Exclusief verblijfsbelasting
Afhandeling

Na afloop van de veiling ontvangt u een e-mail met een link om via iDEAL direct online te betalen. Het bedrag dat u betaalt is het winnende bod + € 7,50 veilingkosten. Betalingen via overschrijvingen nemen enkele werkdagen in beslag. Zodra de betaling verwerkt is, ontvangt u per e-mail uw waardebon.

Hotel Informatie

Hotelnaam
Omschrijving

Het viersterren Cristal Hotel is gelegen in een rustige wijk van Lecce en telt 60 kamers. Het hotel ligt gunstig ten opzichte van een bezoekje aan het strand van Salento en ongeveer 5 minuten van het bruisende centrum van Lecce.

In uw traditionele ruime kamer kunt u gebruik maken van gratis draadloos internet, airconditioning, kluisje, kranten en 24 uur per dag pendeldiensten naar verschillende locaties in de stad.

Faciliteiten Bar, Draadloos Internet, 24 uur receptie, Fietsverhuur, Betaald parkeren, Huisdieren toegestaan, Toegankelijk voor minder valide, Airconditioning, Autoverhuur, Kluisje, Kranten, Pendeldienst van/naar luchthaven, Rookvrije kamers
Aanvullende Informatie

Inchecken vanaf 12.00 uur
Uitchecken voor 12.00 uur

Optioneel:
Extra nachten zijn tegen een aantrekkelijk tarief bij te boeken via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren

Locatie:
Afstand tot de luchthaven - 35km (Brindisi Airport)

Omgeving

Lecce biedt u tal van kerken en andere bezienswaardigheden. Het gebouw dat u echt niet kunt missen is de Kerk van het Heilige Kruis ofwel Chiesa di Santa Croce. De bouw van deze kerk heeft in het totaal verscheidene honderden jaren in beslag genomen en biedt u een prachtige aanblik!

Maar het amfitheater is ook een zeer bijzondere plek. Dit gebouw waar ooit meer dan 25.000 mensen in konden zitten is nu half ingestort en half overbouwd met andere bouwwerken. In de buurt van Lecce vindt u ook het Salento-gebied, wat vooral bekend staat om haar prachtige stranden. 

Waar

Kaart

Routeplanner
 

Foto's

3 daags dierenpark arrangemen in Hotel 't Paviljoen
Copyright ©2012 Hotelkamerveiling.nl. Alle rechten voorbehouden.
Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Gebruiksvoorwaarden en Privacy Policy