Hotelkamerveiling.nl  
 Home Online reserveren Klantenservice Inschrijven Inloggen 
 
     
 
 
Inloggen
Lopende veilingen
Nieuwsbrief
Veilingen op de kaart
Betalingsmogelijkheden

3-daagse stedentrip in Ierse havenstad Cork
Cork International Airport Hotel - Cork - Ierland
Beschikbaarheid: 
HUIDIG BOD
 

Omschrijving

Welkom in Cork, een van de grootste steden van Ierland. Verblijf in het comfortabele viersterren Cork International Airport Hotel, terwijl u het gezellige nachtleven en winkeldistrict van Cork verkent. U loopt zo het vliegveld binnen en bent met de pendeldienst in een mum van tijd in het centrum van deze havenstad.

Veiling Informatie

Wat wordt er geveild?

Een 3-daagse stedentrip voor 2 personen: 

  • 2 x een overnachting in een deluxe kamer
  • 2 x een uitgebreid ontbijtbuffet
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren 
  • Exclusief vervoer
Voorwaarden
  • Reserveren op basis van beschikbaarheid
  • Geldig tot 1 jaar na aankoopdatum
  • Uitsluitend online reserveren via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren
  • Exclusief verblijfsbelasting
Afhandeling

Na afloop van de veiling ontvangt u een e-mail met een link om via iDEAL direct online te betalen. Het bedrag dat u betaalt is het winnende bod + € 7,50 veilingkosten. Betalingen via overschrijvingen nemen enkele werkdagen in beslag. Zodra de betaling verwerkt is, ontvangt u per e-mail uw waardebon.

Hotel Informatie

Hotelnaam
Omschrijving

Het luxe Cork International Airport Hotel heeft een ideale ligging voor reizigers komend via het vliegveld. Het ruime hotel is van veel gemakken voorzien zoals een kapsalon, businesscentrum, stomerij en een uitgebreide lounge. Gasten kunnen door het hele hotel gebruik maken van gratis draadloos internet. Ontspan na een dag door Cork met een heerlijke maaltijd in een van de twee restaurants.

De 146 luxe kamers zijn voorzien van airconditioning, haardroger, slippers, minibar, broekenpers, gratis krant, kluisje, LCD satelliettelevisie, telefoon en gratis draadloos internet.

Faciliteiten Draadloos Internet, Restaurant, 24 uur receptie, Dagelijkse was- en stomerijservice, Gratis parkeren, Lift, Toegankelijk voor minder valide, Airconditioning, Kluisje, Kranten, Pendeldienst van/naar luchthaven, Rookvrije kamers, Vip-voorzieningen
Aanvullende Informatie

Inchecken vanaf 14.00 uur
Uitchecken voor 12.00 uur

Optioneel: 
Extra nachten zijn tegen aantrekkelijk tarief bij te boeken via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren

Locatie:
Afstand tot de luchthaven - 500 meter (Cork International Airport)
Afstand tot het dichtstbijzijnde station - 7km (Kent Train Station)

Omgeving

Van de luchthaven hoort u door goede isolatie in de kamer vrijwel niets, zodat u ongestoord kunt slapen. Overdag is er in de directe omgeving de mogelijkheid tot (mini-) golf, yogalessen, squashen, mountainbiken, skydiven, parasailen, paardrijden door de bossen en in het water raften, snorkelen, surfen, vissen, walvisspotten en varen. De grootste bezienswaardigheid is de stad zelf: Cork kent veel pubs, winkels, galerijen en kerken, en is niet voor niets verkozen tot Culturele Hoofdstad van Europa 2005. Ontdek de gezelligheid van Ierland in de avonduren!

Waar

Kaart

Routeplanner
 

Foto's

3 daags dierenpark arrangemen in Hotel 't Paviljoen
Copyright ©2012 Hotelkamerveiling.nl. Alle rechten voorbehouden.
Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Gebruiksvoorwaarden en Privacy Policy