Hotelkamerveiling.nl  
 Home Online reserveren Klantenservice Inschrijven Inloggen 
 
     
 
 
Inloggen
Lopende veilingen
Nieuwsbrief
Veilingen op de kaart
Betalingsmogelijkheden

3 dagen de Waalse hoofdstad ontdekken
Leonardo City Hotel - Charleroi - België
Beschikbaarheid: 
HUIDIG BOD
 

Omschrijving

Een ideaal gelegen hotel om niet alleen Charleroi te ontdekken, maar ook nog een uitstapje te kunnen maken naar de bestuursstad Brussel. Door het nabijgelegen station kunt u er voor kiezen om danwel met de auto danwel met de trein uw uitstapjes te maken.

Veiling Informatie

Wat wordt er geveild?

Een 3-daagse stedentrip voor 2 personen:

  • 2 x een overnachting in een comfortabele kamer
  • 2 x een uitgebreid ontbijtbuffet
  • Gratis parkeren
  • Exclusief vervoer
Voorwaarden
  • Reserveren op basis van beschikbaarheid
  • Geldig tot 1 april 2012
  • Aankomst uitsluitend mogelijk van vrijdag t/m zondag 
  • Uitsluitend online reserveren via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren
  • Exclusief verblijfsbelasting
Afhandeling

Na afloop van de veiling ontvangt u een e-mail met een link om via iDEAL direct online te betalen. Het bedrag dat u betaalt is het winnende bod + € 7,50 veilingkosten. Betalingen via overschrijvingen nemen enkele werkdagen in beslag. Zodra de betaling verwerkt is, ontvangt u per e-mail uw waardebon.

Hotel Informatie

Hotelnaam
Omschrijving

Het is goed vertoeven in dit 67-kamer tellende hotel, door de gratis parkeergarage hoeft u zich geen zorgen te maken en kunt u zich op ontspannen wijze voorbereiden op de volgende dag. Wat dacht u van een hapje te eten in het ‘Le Bruxelles’ restaurant in uw hotel? Daarna kunt u nog van een echt Belgisch biertje genieten in de hotelbar ‘Manneken Pis’. 

Faciliteiten Bar, Draadloos Internet, Restaurant, 24 uur receptie, Gratis parkeren, Huisdieren toegestaan, Lift, Toegankelijk voor minder valide, Kluisje, Rookvrije kamers
Aanvullende Informatie

Inchecken vanaf 14.00 uur
Uitchecken voor 12.00 uur

Optioneel:
Extra nachten zijn tegen aantrekkelijk tarief bij te boeken via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren

Locatie:
Afstand tot de luchthaven - 8km (Charleroi Airport)
Afstand tot de luchthaven - 50km (Brussel Airport)
Afstand tot het dichtstbijzijnde station - 1km (Charleroi Sud Station)
Afstand tot de dichtstbijzijnde busstop - 1 minuut lopen 

Omgeving

Het centrum van Charleroi is vooral herkenbaar aan de toren van de Belfort toren, die deel uitmaakt van de UNESCO-werelderfgoedlijst. Ook kunt u in deze Waalse stad een bezoek brengen aan het Karel de tweede plein, de Sint Christoffelkerk en een blikwerpen op het mooie stadhuis. Kijk niet gek op als u tijdens uw tocht door deze stad metrostations aantreft die niet verbonden zijn aan enig netwerk. In een poging de lokale economie aan te trekken zijn er vele metrostations gebouwd zonder dat deze af zijn gebouwd of in gebruik zijn genomen. 

Waar

Kaart

Routeplanner
 

Foto's

3 daags dierenpark arrangemen in Hotel 't Paviljoen
Copyright ©2012 Hotelkamerveiling.nl. Alle rechten voorbehouden.
Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Gebruiksvoorwaarden en Privacy Policy